Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy chihuahua?...

Mennyibe kerül egy chihuahua? Kérlek ha tudtok ajánljatok jó tenyésztőket!

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez az oldal nagyon szimpatikus, az árukat meg csak tippelni tudom kb. 150 ezer lehet.

2012. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám, hogy nézz szét a környező országok tenyészeténél is mert pl szlovákiában olcsóbbak a csivik meg lehet a cseheknél is és nekik sokkal szebb kutyáik vannak mint a magyar viszonylatban. Nekem nincs is magyar vérvonalú kutyám és nem is vettem kutyát magyar tenyésztőtől, csak finn és szlovák kutyáim vannak. Külföldi állampolgár révén nekem nincs is itthoni tenyészetem szlovák tenyészettel működöm! Én innen vásárolom a kutyáimat: [link]

Ennek a tenyésztőnek a kutyáit népszerüsítem az országban, az ő közben járásával tenyésztem a kutyáimat.

2012. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
oroszvári kennel
2013. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!