Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnák csinálni szegénnyel?

Mit tudnák csinálni szegénnyel?

Figyelt kérdés

Van itt a falunkban 1 kóbor kutya. Sajnos örökbefogadni nem tudom (van már 2 kutyám). Annyira sajnálom , most is mikor mentem boltba láttam hogy ott fekszik a hideg kövön a zuhogó esőbe. Eléggé rossz állapotban van már szegényke :(

Tudom sok gazdátlan eb rohangál az utcákon , de ő mégis olyan más. Szeretném ha még jobb körülmények között élné le hátralévő részét. Én be fogadnám de mint már írtam 2 kutyám is van és nem biztos hogy el tudnám látni őt, sajnos nem vagyok annyira jó anyagi helyzetbe.

Kinek telefonáljak vagy valami? Itt a környéken senki sincs aki befogadná már nyár óta egyfolytába látom mindennap. Akkor még nem is volt olyan rossz hiszen a hentes szokott neki adni néha ilyen maradékokat stb... de most így télen nagyon megráz engem hogy látom szegényt


2012. dec. 16. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el mindenhol hirdetni, kicsit pofozd ki a külsejét, addig is fogadd be. Tudom, leírni könnyű, de még ha a leggagyibb, legolcsóbb tápot tudod neki adni, akkor is jobb lesz neki nálad, mint az utcán. Menhelyek nem igazán fogadnak be, így is dugig vannak. Így halálra fog fagyni szegény:(
2012. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 degesz ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólóhoz hasonlóan, be kell fogadni, kicsit feltuningolni és keresni új gazdit a faluban. Biztos van olyan néni, bácsi, család akik befogadják. Én ezt szoktam tenni, és még mindig sikerült gazdit találni. Sok sikert, ne hagyd az utcán megfagyni.
2012. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is épp tegnap hoztam haza az utcáról egy bőrig ázott, rémült kutyát, szintén harmadiknak. Pár napig maradhat, de utána mennie kell, addig gőzerővel szervezek, és már megoldódni is látszik. Szerintem vidd haza, 1-2 hét nem jelenthet gondot ...
2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!