Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labimat hogyan szoktassam...

Labimat hogyan szoktassam vissza a sétához?

Figyelt kérdés
Séta közben a labim kirántotta a fejét a nyakörvből, majd hazafutott. Azóta a kapun kívül kb.4 métert megy és kitámaszt. Eltelt 2 hónap, a helyzet változatlan, erőltetni nem akarom. Kérem segítsetek! Elöre is köszönöm! /most 14hónapos/

2012. dec. 16. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi történt, amikor kirántotta a fejét a nyakörvből?

Amúgy szerintem ehhez nem ártana szakembert hívni, valószínűleg elég egyszerű a probléma megoldása, csak ahhoz látni kell a kutyát, meg megmutatni, hogy hogyan kell hozzáállni.

2012. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor sem akart jönni és én rángattam, mire ő huss4
2012. dec. 16. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami gondja van a kutyának, de ha te nem látod, mi az, akkor jobb, ha szakember nézi meg.
2012. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sippara ***** válasza:
De miért rángattad olyan erővel, hogy "kitépd" a fejét a nyakörvből? Az előző két hónapban ez nem volt probléma?
2012. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!