Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a póráz milyen lehet? Van...

Jázi&Csenge kérdése:

Ez a póráz milyen lehet? Van valakinek ilyen, vagy ilyen márkájú? Vagy milyen mást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Erről a pórázról lenne szó:

[link]

És akkor a nyakörvet is:

[link]


Collienak kellene. Ha ezek nem jó minőségűek, akkor esetleg tudtok valamilyen márkát/oldalt (ahol vannak jó pórázok, nyakörvek) ajánlani?



#kutya #póráz #nyakörv #Red Dingo Pink Spot
2012. dec. 16. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a fressnapfban vettem sima fekete szövetpórázt, több mint 2 éve van meg, semmi baja, pedig szoktam néha húzogatósat játszani vele a kutyával. Kb 1000 Ft volt.
2012. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én az "egyszerű, de nagyszerű" pórázokat és nyakörveket kerestem mindig, és nem csalódtam bennük. A kedvenc szintén egyszerű fekete szövetpórázom hét évig húzta, aztán a karabiner egy nagyobb rántásnál feladta, de amúgy kifogástalan állapotban van.

Szerintem egy collie-nak mindegy, mit raksz rá; gondolom nem vadállat, nem rángat reggeltől estig, arra meg bármi jó, hogy közted és a kutya között lógjon. Ha szokott húzni, akkor meg került el a műanyag csatokat, mert törhetnek, de amúgy tényleg mindegy, mit veszel mindennapi használatra.

2012. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó póráz, de felesleges ilyen drágát venned. :)
2012. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:D húzogatósat játszani pórázzal...nem rossz ;) :D

(Értem és) köszönöm Little Red :) Sajnos ezen a téren nem vagyok elég tájékozott, így nem tudtam, honnan tudnék jó minőségű pórázt szerezni, plusz egyáltalán azt sem tudom, hogy melyik márka jó minőségű...meg hasonlók. Azt hittem amúgy, hogy a Fressnapf drága...de az jó, hogy van ott megfelelő póráz, onnan egyszerűbb lenne beszerezni, meg az sem rossz, hogy egyszínű, mert nem akarok bolondot csinálni a kutyából :) Isten ments! :D

És neked is köszönöm akumi, meg az utolsó válaszolónak is. Hát, egy kicsit valóban drága, de mivel mondtam, hogy nem tudok sokmindent a pórázok világáról, én simán megvenném ezt is, ha tartós, és jó minőségű :D

2012. dec. 16. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon drága, és lehet semmire nem jó. Műanyag csattal nem lehet bízni benne. Én is fressnapfos vagyok, ott vettem én is a pórázt. én a bőrt ajánlom. 2000 forintért olyan bőr pórázt veszel hogy megszólal. Nekem 3 éve megvan az amstaffom nagyon húzós, de egy szakadás nincs rajta. Nyakörvből is a szíj a jó, fém csattal.
2012. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5. válaszolóval. Én is inkább a bőr dolgokra szavazok. Nyakörvből pláne, nekünk már lassan egy éve van bőrnyakörvünk a kistestű kutyánkon. Bár a láncok is jól bírják. (van olyan nyakörv ami egy körláncból áll. rottweilereken szokott lenni.) Az is volt vagy 5 évig, míg el nem hagytuk valahol. :'DD
2012. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyakörvből nekem is bőr van, anno a rotimnak is bőr volt. Neki a póráz is az volt, csak nem szerettem, mert mindig olyan szagú volt a kezem.


Igen, játszok vele néha húzogatóst, de tudja h a póráz nem játék. Tehát magától sose kezdi el, csak ha én hergelem :D

2012. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bőr póráz oké, még megvan az ezelőtti kutyánké tökéletes állapotban (életének az utolsó évében kapta szegény :( ), de télen nem jó az. Átnedvesedik, hallottam olyat is, hogy egy gyengébb akár el is szakadhat. Vagy ha jó is, azért most szeretnék egy teljesen új pórázt venni, és azt nem bőrből. Azért köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 16. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:
És akkor ez tényleg nem jó póráz? (Csak mert megtetszett, és máshol találtam egy ezressel olcsóbban, tehát 1000-2000 Ft-ért)
2012. dec. 16. 19:49
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nyugi, a Red Dingo termékek nagyon megbízhatóak...nem vadállatot akarsz sétáltatni gondolom :D
2012. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!