Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vagytok keverék kutyások?

Hol vagytok keverék kutyások?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ágyban.
2012. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
otthon
2012. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a gép előtt
2012. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Most jöttem haza a sétából. szegény kutyám eléggé unatkozott kint, többnyire a házában volt. Kicsit mozgott, nem bánta ugyan, de most hazaértünk.
2012. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mesélnétek kutyáitokrol?
2012. dec. 16. 15:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hát... fekete, van szőre, szereti a nyuszikat és a tengerimalacokat, és szándékosan az ellenkezőjét csinálja annak amit apám mond...vagy mire vagy kíváncsi?:D
2012. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Keverék kutyások tapasztalataira,vagy hogy került hozzájuk kutya. kutyájuk történetére vagyok kiváncsi
2012. dec. 16. 15:36
 8/18 anonim ***** válasza:

naívan tudatlanul,tipikusan rögtön kellett kutya és szaporítókhoz fordultam mert nem tudtam mi a különbség szaporító meg tenyésztő között,annyit láttam mint sajnos sok ember hogy egyik ÓCCSÓ másik meg DRÁGA. És nem olvastam utána,csak hogy kirepültem a fészekből nekem rögtön kell egy kutya,shih-tzu-k tetszettek arra esett a választásom.

Ki is néztem egy hírdetést,6! hetesen el is passzolta a tenyésztő nekem oltásokkal,féreghajtással,chippel 28 ezer ft-ért,aztán ahogy nőtt-nődögélt a drágám lett belőle egy pincsi-(xy) keverék.

Amúgy mindenkit lebeszélek a szaporítókról,néha már túlzásba is esek,nem 1 ismerőssel vesztem már össze,de a keverékekről akik mentésre szorulnak inkább rábeszélnék mindenkit.

Nekem is hiába néz ki úgy a kutyám mint egy pincsi,én ilyen okos kutyát kistestűbe még nem láttam. Olyan az agya mint a szivacs,hihetetlen gyorsan tanul és nem elfogultságból írom de tényleg mintha értené amit mondok..Ez bután hangzik,de az nem hogy eszméletlen milyen értelmes egy kutya. Imádom az eszét,semmi gond nincs vele!

A másik amit imádok benne az alkalmazkodása. Változásokat nem szereti,de ha lustibb napom van itt fekszik mellettem az ágyba,megelégszik napi 1 óra sétával,de ha sportolunk,apportírozunk akár 2-3 óra intenzív futást simán végig csinál apporttal. Környéken jó időben mindig csodájára járnak hogy kistestű kutya révén ennyire labdamegszállott,ennyire imád futni hihetetlen.

Ezt nem tudom melyik ősétől örökölte..

2012. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam viszont a sok pozitív áradozáson túl,hogy negatív oldala is van annak hogy keverék..

Gyomra rettentő érzékeny,valami IBS szindrómát mondott doki rá,igen oda kell figyelnem mennyit adok neki és mit mert rögtön fosik. Allergiás a csirkére,bűzmirigye folyamatosan megtellik hiába kemény a széklete,rengeteg különféle betegsége volt már kb egy tenyésztői vételárú kutya árát már otthagytam dokinál az biztos.

A legrosszabb hogy ideggyenge,egy hangos szó és már menekül,remeg,ha nem megszokott dolog van remeg,ha fél nyivákol erős hangon,és nyalakodással vezeti le a feszültségét. Doki mondta lehetne rá gyógyszer,de nem akarom gyógyszerrel tömni,hál isten eszével nincs gond,meg lehet nyugtatni és ha határozottan állok ki ilyen helyzetben mikor pánikol,akkor meg tud nyugodni..

2012. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyik keverékünk menhelyes.

A másik itt született.

A harmadikat pedig az "utcáról szedtem össze".

Nagyon hálásak én is mindenkinek ajánlom hogy menjenek menhelyre és fogadjanak örökben. Esetleg ha megtehetik az utcáról fogadjanak be egy kis tüneményt mert nagyon sok szeretetet tudnak adni a gazdiknak és azt sem tudják hogyan hálálják azt meg hogy "adtunk nekik egy otthont"!:)

2012. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!