Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever lakásban?

Lili.en kérdése:

Golden retriever lakásban?

Figyelt kérdés
nemrég kaptam egy kutyát szüleimmel azon megy a harc hogy belegyen-e engedve a lakásba vagy sem. nálatok kedves golden tartók akiknél be van engedve a lakásba hogy viselkedik ?
2012. dec. 16. 18:13
 1/5 Hovarju ***** válasza:
100%

A golden rendkívűl család barát kutya.

A viselkedése főleg attól függ, hogyan neveled. Mennyi idős?

Én az első időben, főleg most télen biztosan bent tartanám a lakásban. (utána is kinti-benti kutyának tartanám) Szüksége van rátok a családra, a kötődésre hozzátok.

Ha még kölyök biztos lesznek kisebb-nagyon csíntevései, de következetes neveléssel remek kutya lesz belőle.

Sokat kell tanulnia és nektek is meg kell tanulni kutyául, nem lesz mindig könnyű, de hidd el megéri.

Ha már megvannak az oltásai, vidd kutyaóvodába, majd kutyasuliba. Remek szórakozás és nagyon sokat tanulhattok belőle. (a kutya is és ti is).

2012. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
három hónapja van nálam . nagyon rendes kutya :)igen megvan már minden oltása, rengeteget sétáltatom. és délutánonként a lakásban van. csak azzal lenne a probléma ha napközben beengedném . mert nemhinném hogy 6 órát kibírna a lakásban . az jót tenne neki ha éjszaka a lakásban aludna és napközben a kertben töltené az idejét (amíg nem vagyok itthon)? (5-6 óra
2012. dec. 16. 21:34
 3/5 Hovarju ***** válasza:

Szerintem jó lenn igy neki, ha a kertben szigetelt kutyaháza van, ahová el tud vonulni ha fázik.

De ha szeretnéd meg lehet tanítani arra, hogy szobatiszta legyen.

Az én kutyám lakásban van amig dolgozom (panel). Simán kibírja pisilés, kakilás nélkül, amig hazaérek.

2012. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
természetesen . szigetelt háza van pvc csíkkal (bejárat) . a terasz alatt szélvédett helyen. kutyaoviról vélemény ? szeretnénk kipróbálni
2012. dec. 16. 22:03
 5/5 Hovarju ***** válasza:

Én nagyon szerettem kutyaóvodába járni a kutyámmal. Nagyon élveztem, ahogy a kölykök egymással játszottak, megtanultuk a behívást, volt sok játékos feladat.

Én azt javaslom nézd meg milyen kutyaiskolák vannak a közeletekbe. Hol tartanak óvodai foglalkozást is. Járd körbe őket, nézz végig egy-egy foglalkozást, nézd meg milyen kedvvel megy kutya, gazdi a suliba. Azt az iskolát válaszd, aminek az oktatási elvei azonosak azzal, amit te szeretnél tanítani a kutyádnak.

Nem biztos, hogy az a suli a legjobb, ami a legközelebb van.

2012. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!