Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy majd 1 éves Amstaff...

Van egy majd 1 éves Amstaff kutyusom csak nem nagyon jön vissza ha elengedem. Mennyi az esély arra ha a vízben elengedem vissza is jön e majd és nem úszik át a másik oldalra?

Figyelt kérdés
Egy idő biztos kijön a vízből csak attól tartok nehogy elússzon messzire
2012. dec. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Amíg bizonytalan a kutya behívása, általában nem engedik el a józanabbak. Vízbe az ilyen kutyát én hosszú madzagon láttam egyszer-kétszer.

Az esély amúgy 50-50 %

2012. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50 %. Stabil behívás nélkül semmiképpen nem engednék vízbe kutyát. Egyik kutyám, mikor még nagyon sz.r volt a behívás beszökött a városligeti tóba kacsákat üldözni. Olyan fél óra múlva jött ki, mindenki minket nézett:S
2012. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úh :(( Akkor várok vele járunk kutya suliba is de nem ér semmit egyszerűen kezelhetetlen önfejű:(
2012. dec. 16. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Az iskola nem tud azonnal csodát tenni. Nem mindegy, miként tanítod.Nem mindegy, a tanácsokat hogyan alkalmazod és milyen kitartóan.
2012. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, milyen suli. Én azt vallom, a kutyák 99 %-a megnevelhető megfelelő technikával (az 1 % az valamilyen idegrendszeri bajjal vagy kinevelhetetlenül erős beidegződéssel rendelkezik). Tükörsuli nincs a közeletekben? Szerintem ők nagyon profik ebben.
2012. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam jobb sulira is csak hát kicsit messze van busszal meg sosem utazott még
2012. dec. 16. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az amstaffok nagyon okosak, de viszont nehezen lehet őket már valami rosszról leszoktatni. Nekem is staffom van, de én nagyon kis korától kezdve amint kivittem az utcára elengedtem. így megszokta hogy követ. Vízbe nem engedném mert elmehet a francba is.
2012. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szépen fokozatosan hozzá kell szoktatni a buszhoz jutalomfalattal pl. vagy sima sokkterápiával. De pl. házhoz is hívhatsz kiképzőt egy-két alkalomra, amíg legalább egy alapvető tekintélyt szerzel a kutya előtt.
2012. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!