Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vicces is lehetne?

Vicces is lehetne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kissé hülyén hangzik a kérdés, de a lényeg:

2,5 éves kutyámnak most adtam először csontot, ugyanis a csonttal mindig fóbiám volt.Minden, és annak az ellenkezője is terjed a neten. Tudom, parasztlogika kell hozzá, de időbe tellett mire rászántam magam.

Ezt leküzdendő megbízható helyről kaptunk friss marhacsontot.

A lényeg: amikor odaadtam neki akkor gyanakodva szagolgatta, nyalogatni kezdte, kivonszolta a tálkájából a konyha közepére, körbejárkálta, közelebb ment, arrébb állt. Majd lecövekelt a szoba előtt engem várva. Én kimentem a konyhába és szépen visszatettem a csontot a tálkájába, akkor már ráérzett a dologra és elkezdte rágcsálni. Mindezt, kb. szűk egy óráig csinálta, de én rettentően csodálkoztam a dolgon, arra gondoltam, hogy lecsap rá és majd úgy kell eldugni előle...stb.

(megjegyzem: az utcán ha talál azt fölkapja..)



2012. dec. 17. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtom mi a kérdés, de aranyos történet :)
2012. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaj, elnézést, többször nekiindultam és persze a lényeg lemaradt:

Tehát ez mennyire életszerű viselkedés egy egyébként átlagos normális kutyánál?

Mert az utcán ha talál csontot fölkapja és bizony meg is lépne vele. Tervezem, hogy átállok BARF-os etetésre, ezért már kapott egy pici májat is nyersen azzal is ezt művelte.

Úgy vélem ez valamiféle pszihológiai dolog. Mivel tiltott dolog az utcáról ezt-azt felvennie ami rettentő izgalmas szagú miegyéb, most meg Én adok neki effélét.....nem tudom. Ez nekem furcsa.

Történt már ilyen mással is?

2012. dec. 17. 11:40
 3/4 Susie J. ***** válasza:
Az én kutyám a kockacukorral csinálja. Játszik vele. A szövegből arra következtetek, hogy furcsálja a kutya hogy kapott tőled csontot, mivel eddig nem adtál neki.
2012. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Susie J. ***** válasza:
Ja és nyugodtan adhatsz neki, nem lesz baja tőle ( persze a biztonság kedvéért főzd meg), maximum megfogja a hasát ;)
2012. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!