Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyám nagyon szereti...

Amstaff kutyám nagyon szereti a húrkát húzni de állandóan valahogy kicsúszik a szájából nincs neki fogás rajta és ezért többször elengedi, hogy fogjon jobban . Ez normális vagy valami mást keressek amit tud húzni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 11:24
 1/9 kira kenzo ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus, és milyen nemű?
2012. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
9 hónapos fiú
2012. dec. 17. 11:33
 3/9 kira kenzo ***** válasza:
Mi régi rossz mackónadrág szárával játszunk. Azon jól tudja gyakorolni a fogást. A szuka 9 hónapos, a kan pedig 3 hónapos. A nagynak nagyon jó a fogása, a kicsi viszont elenged mindent amit egy kicsit jobban húzunk. Puha anyagon jobban tudja gyakorolni a fogást. De lehet hogy csak lusta.
2012. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

értem hát kipróbáljuk valami máson.

És a nagy lógni is szokott vagy csak így húzigáljátok a rongyal?

Én nyáron majd ha már 1,5 éves lesz akkora kipróbálni érdekli e a lógás.De azért most is vigyázva játszok vele nehogy a fogaival legyen valami.

2012. dec. 17. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ronggyal próbáld, lógatni ahogy mondod majd ráérsz nyáron. Most sem a fogai miatt kell figyelni, hanem az izületei miatt, nem érdemes komolyan edzeni, mert tönkre megy bele a kutya :/ Ez pedig senkinek sem jó :) Úgyhogy 1 éves koráig a hurkával, és a húzásokkal is óvatosan!
2012. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megfelelő fogásra hozzáértő segédek tudják rávezetni a kutyádat.
2012. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kira kenzo ***** válasza:
Lógni nem szokott, mert nem tudom hova felrakni, nincsen fa az udvaron ami elég erős lenne. Viszont imád pörögni. Kint a füben ráharap a rongyra, picit emelgetem, hogy birtos megfogta-e. Amikor jól fog elkezdem pörgetni, amikor már én szédülök, akkor lassítok és lehuppantom a fűbe. Ő nem szédül el és imádja. A fogai ilyenkorra már elég erősek, az izületeire, csontjaira, gerincére abszolút ártalmatlan az ilyen játék. Nem órákon keresztül hanem mással kombinálva, és óvatosan. Ha pörgés közben elengedi a rongyot marhanagyot tud zúgni. És nem kell nagyon magasra a mellkasodig emelni, csak annyira, hogy ha le is esik akkor se legyen magasan. Tehát max derékmagasságban pöröghet. Majd beletanul, megszereti.
2012. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húh:)Próbáltam egy kicsit megemelni pörgetésénél hát:(( Van súlya:)
2012. dec. 17. 21:52
 9/9 kira kenzo ***** válasza:
Én kicsikorától folyamatosan ölbeszoktattam mint a kisbabát így nem idegen neki ha fölveszem. Plusz fokozatosan hozzá tudtam szokni a súlyához. 9 hónapos és 20 kg szuka.
2012. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!