Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy border collie-nak elél...

Egy border collie-nak elél napi -fél óra séta reggel -2 óra séta fél 2 - kor -1 óra séta este -1 óra tanítás heti: -3 x frisbee -1 x agility?

Figyelt kérdés
border collie , kutyasétáltatás

2012. dec. 17. 14:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

A séta biztos nem lesz elég neki.

Ha el tudod őt engedni, tudtok játszani és közben is kap feladatokat, ami nem csak fizikailag, de agyilag is fárasztja, akkor oké, bár benne van a pakliban, hogy reggel jobban le kell majd fárasztani, de összességében ennyi elegendő lesz neki :)

2012. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
hááát azért ne munka bordert válassz... egy show vonalú nyugodtabb egyed szerintem ellenne
2012. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettõtöknek ! :)

Reggel még belefér 1 óra séta és bármikor kimehetne , de ha nincs kedve kintmaradni akkor bejöhetne :)

Majd tavasszal szeretném a bordert .

Még 1 x köszi

2012. dec. 17. 15:06
 4/32 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Szerintem még egy munkavonalas bordernek is elég, ha tényleg minden nap meg tudod mozgatni intenzíven frisbeevel és labdával, póráz nélkül a sétákon és minden nap feladatokat is adsz neki, tanítod.

Aztán hétvégén durr bele, teljesen kidögleszted :D

2012. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

Egyébként nektek van borderetek ? :)

Azt kifelejtettem hogy járnánk kutyasuliba és az ismerőseinknek is van kutyájuk és játszhatnának :)

Köszönöm

2012. dec. 17. 15:44
 6/32 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem hogy a Posseidon kennelbe az alom ami most fog (tavasszal) születni kb. mennyibe fog kerülni onnan egy kutya ? :)

Kb. 150 000 FT-ra gondoltam :)

2012. dec. 17. 16:14
 7/32 anonim ***** válasza:

Arra azért kíváncsi lennék h ki az aki módszeresen törölteti azt a hozzászólást h érdekes h a borderes kérdésekhez csupa olyan ember szól hozzá akinek nincs bodere... de mindegy


Mi lesz a párosítás? Mert a honlapon még csak a 2012es alom van fenn...

Egyébként hol laksz és hova fogsz járni agilityzni?

2012. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Bocsánat ! Félrenéztem és azt hittem most fog születni :O

Szerintetek 2013 -ban mikor fognak születni náluk kiskutyák ?

Hatvanba járnánk agilityzni.

Persze a dog-dancinget is ,"kipróbálnám"

2012. dec. 17. 16:55
 9/32 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, oda járok a DASzE kutyaiskolába, ahol Zsuzsi oktat. Fantasztikus kutyái vannak, nagyon érdemes onnan venni kutyát! Viszont ha jól tudom 160ezer ft ott egy kiskutya!
2012. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

a poseidonos alom k* jó lesz, de nem biztos, hogy neked onnan kéne. nem bántás, nem rosszindulat, csak jól gondold meg, nem egyszerű alom lesz :)

amúgy persze, elég. ha a séta nem csak pórázon nyomorgásból áll, simán.

2013. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!