Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Milen. Nektek mi a...

Cesar Milen. Nektek mi a véleményetek róla? Érdemes megvenni a könyvét?

Figyelt kérdés

Ha megéri megvenni a könyvét melyiket?

Ha viszont nem tudnátok valami ilyesmi könyvet ajánlani?


2012. dec. 17. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a natgeon nézem, könyvet letölteném, mert csóró vagyok. De imádom a pasit, nagyon jól adja elő magát és szerintem nagyon helyén van a tudása is. Próbálom alkalmazni a kutyámnál a módszereit:)
2012. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember egy zseni. Érdemes megvenni a könyveit, igazából bármelyiket, bár mindhárom más témát helyez előtérbe. Az "A kutya mint családtag" a kutya teljes életén véggigvezet, a "Csodálatos kutyadoki" viselkedési problémákkal és a falkavezérséggel foglalkozik legfőképpen, a "Hogyan neveljünk tökéletes kutyát" pedig a kölyökkorra fókuszál inkább.
2012. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonos véleményen vagyok a többiekkel,szerintem érdemes megvenni. Ha nézed a műsorát és tetszik a módszerre, egyet értesz vele és alkalmaznád is, a könyvben sem fogsz csalódni. :)
2012. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszöszönöm!

Én is pont ezen a véleményen vagyok, nincs olyan kutya ami kifogna rajta.

Várok még válaszokat!

2012. dec. 18. 07:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de ha ennyire tiszteljük, írjuk már le helyesen a nevét. Egyébként maximálisan egyetértek a többiekkel, nagyon ért a kutyákhoz a pasi, és a gazdiknak is nagyon jól át tudja adni a lényeget. A könyve is jó, de nekem inkább a műsora segít sokat, mikor még csak a problémát ismertetik, sokszor átgondolom, hogy én vajon mit tennék, aztán megnézem, hogy ő hogy csinálja. Sokszor úgy vagyok, hogy 'na ez eszembe nem jutott volna magamtól'.
2012. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk hozzátenném, hogy a műsorát leginkább eredeti nyelven érdemes nézni, a szinkron szövegében sem pontos, meg valahogy a magyar hangjából nem az a kisugárzás jön át, mint kellene, kicsit komolytalan lesz tőle az egész. Az angolomat csak nagy jóindulattal nevezném középszintűnek, de ezt elég jól meg lehet érteni, szóval mindenkinek csak javasolni tudom, hogy legalább próbálja meg angolul, egész más élmény :)
2012. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 3 könyvét olvastam el. Szerintem a csodálatos kutyadokit annyira nem érdemes megvenni, mert nagyjából 3 mondatot ismételget 200 oldalon keresztül(mozgás, fegyelem szeretet ebben a sorrendben! A kutya nem ember! A rossz szokások korrigálása fontos!), de sokmindent megtudhatsz belőle az életéről, szval ha az érdekel, akkor vedd meg :)


A másik két könyve a Hogyan neveljünk tökéletes kutyát, illetve a kutya, mint családtag címűek- ha rosszul írtam valamelyiket bocsi, viszont praktikus, hasznos, alkalmazható tippeket is ad. Az első inkább csak olyan hangolódjunk rá Cesar gondolkodására típusú :)


Amúgy megéri, mindenképpen. Tényleg egy zseni!

2012. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van akuminak, ez eszembe sem jutott, mert mindent eredeti nyelven nézek, de egyszer-kétszer láttam magyarul is, és tényleg borzalom. Nem egészen pontos fordítások, a szinkronszínész hangja sem az igazi, meg amúgy is nekem Cesar akcentusa meg nyelvtani hibái is is hozzátartoznak:D
2012. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Igen az a betű a nevében. Bocsi nem nagyon figyeltem oda.

Akkor majd én is megnézem eredetin mert eddig csak szinkronnal láttam.

2012. dec. 18. 16:18
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a "Hogyan neveljünk tökéletes kutyát" c. könyve van meg, a Fresnapfben vettem, 3490 Ft.
2012. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!