Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szoktatok karácsonyra...

Ti szoktatok karácsonyra venni valamit a kutyusotoknak?

Figyelt kérdés
és ha igen mit?
2012. dec. 18. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A karácsonyi cupákra köss egy piros masnit!
2012. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, most pl. új fekhelyet kap :)
2012. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen mindig kap valamit:) általában külölegesebb játékokat,de mivel ugyanannyira értékeli csak mint egy 200 ft-os labdát,visszavettem:)

Most egy plüss kacsát kap aminek a feje sípol,teste meg teniszlabda ez biztos fog neki tetszeni,meg kap mellé rágócsontot.

2012. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, de idén változik a rendszer: fogkőleszedést kap karácsonyra... :D (Amúgy véletlenül jött ki így az ünnepek tájára, régóta tervezgetem, de most volt ínygyulladása, ami betette a kaput.)
2012. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha valamire szükség van, azt úgyis megveszem nekik bármilyen ünnep nélkül is, felesleges dolgokat meg nem szeretek nekik venni, de az egyik oltást fog kapni karácsonyra, mert most lesz neki aktuális :)
2012. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy jó nagy főtt csontot oda szoktam biggyeszteni a fa alá masnival, de az igazi ajádnék az, hogy ilyenkor mindig kirándulunk egy nagyot valami izgi helyen.
2012. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én valami drága és jó konzervet fogok neki venni csemegének :)
2012. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk kinti kutya, ezért karácsony este beengedjük egy fél órácskára, a fa alatt meg ott van neki egy sípolós játék, amivel aztán elvan. Tavaly olyan édesen játszott a sonkájával, azt hittem, megzabálom :D
2012. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!