Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léteznek kutyaverés függő...

Léteznek kutyaverés függő emberek?

Figyelt kérdés
Akik abban élik ki perverziójukat, hogy verik a kutyájukat, és minél jobban sikít annál jobban ütik. Azért érdekel, mert egy társasházban lakom, és az egyik szomszéd faszi ablakán aki a földszinten lakik pont belátok amikor jövök haza, és a múltkor is perverz fejjel verte a kutyáját az meg ordított.

2012. dec. 18. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért nem tettél ellene valamit?
2012. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
pontosan..miért hagyod? vagy legalább jelentsd fel..
2012. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
basszus jelentsd fel!!!!
2012. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérdezgetés helyett szólj az Állatvédőrségnek, ne hagyd szenvedni szerencsétlen állatot. Név nélkül tehetsz bejelentést, nem tudja meg, hogy te voltál, ha ettől tartasz.
2012. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, megérdemli, aki egy ártatlan állatot ver!
2012. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Helló szomszéd! Először is nem vagyok faszi, hanem férfi vagyok..Másodszor, nem vágtam perverz pofát, és nem vertem a kutyát. Ha feljelentést mersz tenni, jajj lesz neked.

Ui: Meg ne lássam hogy benézegetsz többet.

2012. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

biztosan vannak...

beteg emberek, akik a másik védtelenségét kihasználva vezetik le a feszültséget...

már gyerekeket is látok, akik azzal szórakoznak, hogy kutya és cica kölyköket ölnek meg.


ezt jelenteni kell, ma már büntetik.


a kutya nem tud szólni - szólj helyette te!


egyébként szerintem az is durva, hogy konkrétan kutyaiskolákban miket meg nem engednek...


nekem a budakeszi kutyasuliban fojtón kellett lógatnom a levegőbe a kutyámat, közben üvöltözni vele - azt mondták, ettől majd elmúlik, hogy állandóan morog más kutyákat.

(nem múlt el... csak feleslegesen kellett kínoznom őt.)

persze ott is hagytuk a sulit - de más gazdáknak továbbra is ezt a fantasztikus módszert javasolják... ezt miért nem büntetik?...

(van más módja is, hogy a kutyámat büntessem, tudom, hogy van, amikor kell... de ez szerintem már nagyon durva...)

2012. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó hozzászólás igen morbid.... Gondolom csak egy elcseszett vicc.


Jelentsd fel mindenképpen azt az elmebeteget!!! Ha legközelebb látod azonnal hívd a rendőrséget vagy az állatvédőket, és vedd videóra, hogy legyen bizonyíték!

2012. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, már utolsó előtti. 14:50-es.
2012. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez a 46%-os mi volt?...

Te normális vagy?


1. sz.r poén, ha annak szántad

2. annyira lesz jaj a kérdezőnek, hogy itt van róla a bizonyíték, hogy megfenyegetted... ezért már fel is jelenthetne, te ****...

2012. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!