Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám 40 napos terhes!...

A kiskutyám 40 napos terhes! Mikor kell elvinni ultra hangra, és mennyibe kerül a vizsgálat! Egyáltalán el kell vinni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem kell,csak ha valami baj van.Nem úgy megy mint az embereknél...Grat a ksikutyikhoz =)
2008. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt,csak félek,hogy he elmegyek dolgozni és egyedül hagyom későn veszem észre ha valami baj van!Mégegyszer köszi!
2008. máj. 28. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szia. nem kell vinni. nekem tegnap fialt meg a kutyám,és szerencse hogy itthon voltunk,mert 4 kiskutya született,de nem voltak külön válva.a köldözsinórnál egybe voltak,az egyik kiskutyának meg a nyakára tekeredett.De szóltunk az állatdokinak,és elkötötte,és minden oké.De ha fél órával később szólunk akkor már nem élnek.remélem nálatok nem lesz ilyen gond:)
2008. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
normális esetben a kutyák, macskák, maguktól világra tudják hozni a kicsiket, sőt sok esetben az ember észre sem veszi, mert úgy elbújnak. uh-ra, egyáltalán nem szokták vinni őket, tényleg nem olyan mint az embereknél. nyugi, nem lesz velük semmi gond. lehet, hogy egyik nap úgy mész haza, hogy már ott nyüszörögnek. a kutyusodban pedig nagyon nagy az anyai ösztön, szépen ellátja majd őket.
2008. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp ne vidd el csak úgy. Össze is szedhet valami betegséget a váróban!
2008. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizony ha egy állatot állatorvoshoz viszel nagyon könnyen beteg lesz, pláne ha várandós!


Az állatokat, pedíg teljesen fölösleges ilyenkor bárhova is hurcolni, hisz akkor nem lesz meg a biztonságérzetük, és akkor elbujnak, de úgy...Szóval ha jót akarsz neki csak akkor viszed bárhova is, ha baj van, attól pedig ne félj, hogy nem vagy épp otthon, a kutyák és a macskák, normális esetben világrahozzák kölyküket, elrágják a köldökzsinórt, és megmosdatják kicsinyüket...nagyon ritkán van szükség ránk.

2008. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésedre: felesleges elvinni, ha nincs vele probléma. De ha nagyon tudni akarod mennyi kiskutya lesz, akkor elviheted, baja nem lesz tőle.


Magánvélemény: Ez az, szaporítsátok csak a kutyákat, hiszen alig vannak a menhelyeken... Soha nem értem mi a f*sznak kell egy "sima" otthoni házi kedvencnak tartott kutyát fialtatni... Tudtok a kicsiknek jó helyet, jó gazdát, aki nem fogja őket kihajítani amint megnőnek, vagy megunja őket? Komolyan mondom kötelezővé kellene tenni az ivartalanítást (hál' Istennek menhelyeken már alapban ivartalanítanak). Persze ehez az is kellene, hogy a "szukának egyszer szülnie kell" felfogású szakbarbárokat (állatorvosokat) valaki felvilágosítsa, hogy nem kell annak a szerencsétlen szukának szülnie. Neki ez nem élmény, hanem ösztönös cselekvés. Nincsenek anyai vágyai, csak a szaporodási ösztön hajtja. Nem évezi a szexet se, sőt a szukáknak kifejezetten fájdalmas. Egyszerűen nem tudom felfogni miért kell szaporítani a kutyákat. (a tenyésztés más téma, ott foglalkoznak is a kutyával, nem csak random kiválasztott "udvarlóval" csináltatják fel a szukákat, aki ki tudja milyen örökletes betegséget hordoz...)

2008. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én elvittem az enyémet, de sajnos nem volt vemhes:( az árak dokinként változnak, de attól hogy elviszed ultrahangra nem biztos hogy minden rendben lesz és fordítva, ha nem viszed el attól még mehet minden simán
2008. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

én nagyon féltem a kutyámat.annyira hogy nem is pároztattam még.de majd szeretnénk.és én elviszem majd ultrahangra.

akárki akármit mondd.

nem tudom mit kell bunkózni,vilt egy ilyen válasz.mást kérdeztek.ennyi.

2008. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Hivd fel az állatdokit, abból gond nemlessz. nemhiszem, hogy bármivéle vizsgálat kéne. És annak aki azt a baromságot irta: Ennyi erővel miért nem ölünk meg minden állatot magunk körül, nem? Nemértem, hogy miért kell igy viselkedni. Nincs olyan sok kutya csak sok a szemétláda aki az utcáradobja a kutyusát. mi is ugy találtuk 6 éve. És képzeld: és tök egészséges Bearded Collie-t dobtak ki. Aki csak pár hetes volt. Ugyhogy akár turmix kutya akár fajtiszta akkor is kidobják. ugyhogy tökmindegy. és a keverékek amugy is egészségesebbek, kevésbé lesznek betegek. Ugyhogy ennyit a beképzelt öndelt tudatlan emberekről.
2008. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!