Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellés után mikor vihető a...

Ellés után mikor vihető a szuka kutya kiállításra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor már nem félsz, hogy haza hurcol valami kórokozót a kicsikhez. Én nem vinném, amíg a kölykök új gazdihoz nem költöznek.
2012. dec. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor újra kiállítási kondicióban lesz. Visszahúzódnak az emlői, feszes lesz a háta stb.
2012. dec. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rövid szőrű kutyáknál olyan ellés után 6 hónap, hosszú szőrűnél 8-10.
2012. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért tettem fel a kérdést, mert a kiállítási szabályzatban csak annyi volt írva, szoptató kutyát nem lehet vinni. A fertőzésekre én nem is gondoltam, hiszen kiállításra csak állatorvos által igazolt egészséges kutyát lehet vinni. Gondolom annak meg nincs értelme, hogy úgy vigye az ember, hogy látszanak a kutyán az ellés, szoptatás jelei, mert akkor nagy válószinűséggel lepontoz a bíró...
2012. dec. 19. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
nemcsak a kutya vihet be fertőzést a kiállitásra, hanem maga az ember is. Cipőtalpon, ruházaton. Ráadásul ellés után az immmunrendszer is minimálisan legyengül. Mi ellés után 6 hónappal mentünk először, akkor már gyakorlatilag semmi nem látszott az anyakutyán.
2012. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenkinek ment a zöld kezecske!
2012. dec. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!