Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Michrochip berakása után vagy...

Michrochip berakása után vagy előtt mi történik?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik egy kutya bechipezése? Azt már láttam hogyan ültetik be ,de milyen adminisztráció van még utána? Miket kérdeznek? Adnak vmi papírt amit ki kell tölteni? Miket kérdeznek ilyenkor? Mindenre kíváncsi lennék! Én holnap megyek a bolognese kutyámmal és kíváncsi lennék ,hogy mi történik.
2012. dec. 19. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi nem történik.

A kutyus kap egy szurit és kész. A neved címed kérik semmi különöset. Nekem a pincsim(aki mellesleg mindenlrt hisztizik) meg se érezte úgyhogy attól se kell félni hogy fájni fog neki..

2012. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Viszed a kutyát, az oltási könyvét na meg a pénzt.

A veszettség elleni oltásnál nagyobb tűvel adják be, anyumék kutyája a veszettség elleni észre se szokta venni, erre megugrott, de így is simán megvolt két pillanat alatt. Utána ragasztottak még egy hosszú számjegyből álló vonalkódot az oltási könyvébe, fizetés és ennyi. Ja és még lefénymásolták így az oltási könyvet, hogy rendelési idő után be tudják vinni a rendszerbe az adatokat.

2012. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
budapesti vagy?:) Mi tegnap voltunk chippeltetni (INGYEN!!:D), akció keretében.
2012. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem... Köszi a gyors válaszokat! Akkor szerencsére hamar meg van ,mert én munkából kértem el magam és azt hittem ,hogy egy jó fél órás procedúra még a papír munka miatt ,mert egyik ismerősöm aki nem itt lakik azt mondta ,hogy ő kapott egy nagy lapot amin sok mindent ki kellett tölteni.
2012. dec. 19. 14:49
 5/8 A kérdező kommentje:
felpontoztam mindenkit :D ment a zöld kezecske :D
2012. dec. 19. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, van egy papír amit ki kell tölteni, de igencsak baj lehet az olvasás-írás készséggel, ha fél órába telt :D
2012. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tőlünk a rendelő egy-másfél saroknyira van, kb egy-másfél óra alatt 3 kutya le lett rendezve (egyesével vittem őket), ebben benne van az út is, ami alatt odajutottunk.


Nálunk megmérték a kutya testhőjét, súlyát. Megkérdezte a doki, van-e valami problémánk?


Utána Lidocain sprayvel befújta a chip helyét, 2-3 perc múlva beadta neki, ez kb annyi idő, mint az oltás.


A papírt ők töltötték ki, nekem csak alá kellett írni. Oltási könyvbe beragasztották a matricát, és ennyi...


A legtöbb időt az viheti el, ha várni kell... de ha be lehet jelentkezni, akkor hamar megvan, kb 10-15 perc max mindennel együtt.

2012. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olyan másfél hete voltam chippezni. Nekem egy 15 percre van a rendelő.Idősödő kutyával mentem, aki az ilyen helyeken ledermed, se előre se hátra nem mozdul. Bementem, a kutya lemerevedett, kővé vált a váróban.addig kitöltötte a felcser a papírt, odaadtam a pénzt, és beszólítottak. A kutyát bevittem. Annyi volt az egész művelet hogy a keresztfiam míg aláírta a nyomtatványt, már kész volt. nem sokba telik.
2012. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!