Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti télen mit tesztek a kutyáto...

Ti télen mit tesztek a kutyátok vizével, hogy kint ne fagyjon be?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
naponta többször kap langyosat. Nem kell neki állandóan vizet lefetyelni.
2012. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, naponta párszor kicserélem és akkor isznak. A hóból is szoktak enni, nem tudom megakadályozni.
2012. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár csepp olaj, és nem fagy be.
2012. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cukor és só hatására sem fagy be, viszont én inkább cserélgetném neki ha kint lenne. De sajnos bent van, úri kutyaságot harcolt ki magának. :-)
2012. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször cserélem, és akkor felszólítom hogy "Igyál! Igyál vizet!" és akkor odaballag és iszik. (Nem vagyok állatkínzó aki erőszakkal itatja azt azért leszögezném. Van hogy nem kell neki, és akkor ránéz az edényre, majd rám és ennyiben marad a dolog).
2012. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, az én kutyám is iszik parancsra, nem rossz dolog ez!
2012. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidegben sokkal kevesebbet isznak a kinti kutyák, van olyan is, hogy eltelik ugy nap, hogy nem isznak. Reggel, és este tegyél ki neki , nem kell sok, annyi amennyit megiszik.
2012. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Argos estétől reggelig bent van, bent van egy tál friss vize...de nem iszik belőle egyáltalán: éjjel sem hallom, hogy lefetyelne, pedig kora ősszel mindig hallottam.

A kinti víz a mínuszokban szinte percek alatt befagyott, nem is foglalkoztam vele. Ette a havat :D Meg itthon vagyok, így a nagy hidegben elég sokat volt bent napközben, tehát ihatott volna, ha akar.

De nem iszik itthon...sétán vagy havat eszik, vagy a Dunából iszik, de ez minimális.

Ezért este a napi kajájára kb. 1 liter vizet-húslét öntök.


Régebben, amikor itthon kellett hagynom a kertben nap közben, akkor reggel kapott a lakásban inni, aztán a kertbe langyos vizet raktam ki neki.

Délután ismét kínáltam vízzel, este meg éjjel a lakásban tudott inni.

2012. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Kifelejtettem, hogy ha marad itthon szikkadt vagy száraz zsemle, akkor kis langyos vízbe, főtt kolbász levébe, maradék levesbe áztatom és Argos örömmel megeszi...így legalább folyadékot is kap.
2012. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kolbász és virslivizeket a mienk is megkapja! Meg ha valami édes gombócot főzök ki, annak a vizét is megletyefeli.
2012. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!