Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitás után 13 nappal...

Ivartalanitás után 13 nappal a kutyusom pérájából néha egy kis alvadt vér jön. A sebe szépen begyógyult, a közérzete jó. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ivartalanitani voltunk 13 nappal ezelőtt a szuka kutyusunk, mert sajnos baleset történt és befedezték, mi pedig nem szerettünk volna kiskutyákat. A műtét rendben lezajlott, a felépüléssel sem volt gond, a sebe szépen begyógyult, voltunk hétfőn varratszedésen és az orvos is megdicsérte, hogy milyen szép a sebe, meg is tapogatta, azt mondta nincsen semmi gond vele. Tegnap este és ma is most este észrevettem, hogy a pérájából néha egy kicsi alvadt vér jön, és nem tudom hogy ez normális e? Egyébként a kutyuson semmi jel arra, hogy baj lenne, a közérzete jó, vidám, szaladgál, étvágya jó. Aggódnom kellene?
2012. dec. 19. 22:19
 1/5 Hovarju ***** válasza:

Szerintem nem normális.

Reggel hívd fel a dokit és mondd el neki mi a helyzet, ő majd megmondja normális-e.

2012. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ez teljesen normális.

Ha továbbra vérzik írj vagy hívd fel az állatorvosát és kérdezd meg. Szerintem azt fogja mondani vidd be hozzá egy kivizsgálásra, fertőtlenítésre.

Nem kellene aggódnod sem.Azt írtad teljesen egészséges teljesítményei vannak hát akkor nem annyira nagy a baj.

2012. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kutyus teljes mértékben jól van, semmi jel nem utal bajra a viselkedésében. Nem lehet, hogy tisztul? Vagy ez hülyeség? Mert hát kivettek belőle ugye mindent, a kiskutyák még csak kezdemények voltak, olyan körömnagyságúak, szóval azok se okozhattak komplikációt.

Igazából észre sem lehet venni, hogy vérzik, mert nagyon sokat vele vagyok eddig a két napból kétszer vettem ezt észre, de ha nem figyelnék nagyon rá úgy tűnt volna mintha csak mosakszik és nem is vettem volna észre, hogy van egy kis vérzése, mert semmi más jel nincsen rá.

2012. dec. 20. 10:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltunk az orvosnál akkor fertőtlenitette meg meg is vizsgálta és azt mondta, hogy minden renden van szépen begyógyult. Ezért lepődtem meg ezen, mert leirást ilyesmiről nem nagyon találtam. Mindensetre figyelem és ha ma is észreveszek vmit akkor majd felhivom az orvost
2012. dec. 20. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor?

(2 vagyok) szerintem semmi baja! De ha van is előbb- utóbb ki fog alakulni! És ha lenne is a álldoki már kiszúrta volna!


Elpusztulni PLÁNE nem fog ilyen esetben 100-ból 2 hogy ilyenbe elpusztuljon. Inkább ezek szerint egészséges!

Remélem tovább haladtok ezen az úton!

2012. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!