Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire van szüksége egy menhelynek?

Mire van szüksége egy menhelynek?

Figyelt kérdés
Sajnos van, hogy nekünk sincs mit ennünk ezért nem sok mindent tudok venni a menhelynek de vettem 10kg rizst és 10doboz kutya konzervet valamint szomszédoktól és ismerősöktől összeszedtük a régi nem használt takarókat párnákat és kabátokat valamint van még hullámpala faros lemez és hungarocel amit tudnék vinni. Ezekre lehet szükségük? Mit tudnék még adni nekik?
2012. dec. 20. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már ezek is nagyon sokat segítenek. Nagyon szép dolog tőled, hogy gondolsz az állatokra is. Ezeket vidd el, és kérdezd meg, hogy mi az amiben még segíthetnél. És akkor meg tudod konkrétan, hogy az adott helynek mire lehet szüksége, mert egyéni is lehet. Legközelebb pedig vihetsz nekik olyat, amire azt mondták, hogy szükség lenne rá.
2012. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A Noénak elég jó listái vannak arról, hogy mire van szükségük, ha azt átnézed, eszedbe fog jutni, hogy mi az ami lehet otthon, felesleges.

Nagyjából minden menhelynek ugyanezekre a dolgokra van szüksége, tehát amit ezeken a listákon látsz, az mind jó másnak is:

[link]

2012. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem amit írtál,annak nagyon fognak örülni, nagy segítség. Kutyáknak étel mindig jól jön, ilyenkor hidegben meg a takaróknak, meleg cuccoknak is nagy hasznát veszik. Ami közelünkben van menhely, azok ilyet szoktak kérni általában, szóval szerintem ez mind jó lesz. Aztán ha elviszed, kérdezz rá, ők tudják,hogy ott épp miből van hiány. Meg sokszor az is nagy segítség, ha bevállalsz kutyasétáltatást például - és az nem is kerül semmibe.
2012. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!