Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy reagáltatok volna...

Ti hogy reagáltatok volna erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Sétáltam a kutyámmal a minap, erre jött valami srác az állítása szerint ugyanolyan fajtájú kutyájával, enyém szuka, övé kan. Elkezdtünk beszélgetni, erre beközli, hogy majd pároztassuk már a kutyáinkat mert milyen szépek lennének. Enyém még csak 7 hónapos, és ivartalanított, ezeket meg is mondtam neki tök szépen. Erre nekiállt velem üvölteni a lakótelep közepén, hogy hogyan lehetek ilyen szadista, hogy megműttettem, meg különben is el fog hízni, meg csökött lesz, meg ilyenek. Mikor befejeztem megköszöntem a felvilágosítást, és otthagytam. Ti hogy reagáltatok volna erre? Ott égetett vagy 20 percen keresztül.
2012. dec. 20. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekeztem volna higgadt hangnemben felvilágosítani őt, miért nincs igaza. (És ha valami, hát a szaporítás jobban árt a kutyáknak.)
2012. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már az első percnél faképnél hagytam volna.
2012. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszaválaszoltam volna neki, hogy 'És te hogy lehetsz olyan kegyetlen, hogy az egymillió gazdátlan, kidobott állat számát még növelni akarod szaporított, fajtajellegű keverékekkel? Vagy talán életük végéig gondozod őket? És honnan tudod, hogy jó helyük lesz az új gazdánál? Ellenőrizni fogod? És ha rossz helyük van, visszaveszed őket? Ezeken gondolkodj el!'
2012. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Fél perc alatt normális hangnemben elmondtam volna az ivartalanítás melletti érveket és ott hagytam volna hadd főjön a levében :D
2012. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk tényleg elhízik.
2012. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hízik!

3 ivartalan szukám van, egyik sem kövér!

2012. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

sose vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak a szintjükre és összekeverhetnek vele :)


valószínűleg undorodó pofával otthagytam volna ahogy elsőre megemelte volna a hangját.

az ilyennek sajnos fölösleges magyarázni...

2012. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elköszöntem és otthagytam volna kb. 15 másodperc ordítás után (mikor magamhoz térek a megdöbbenéstől)...
2012. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos nem hallgattam volna végig :D elmondtam volna amiket te úgye 7 hónapos stb. belekezd az ordításba mondtam volna neki ,hogy további szép napot/estét bármit, aztán eljöttem volna és próbáltam volna nem röhögni :D

Minek maradtál ott amúgy?

2012. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na igen ez volt a baj, hogy nem tértem magamhoz :D Azóta messziről elkerülöm, ha meglátom.
2012. dec. 20. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!