Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Noé Állatambulancia Szombath...

A Noé Állatambulancia Szombathelyen milyen? Vagy a Szombathelyi Állatkórház? Esetleg Szhely környékén, ill. Vas megyében milyen jó állatorvost, állatkórházat tudtok ajánlani? Ti hova jártok?

Figyelt kérdés

Mert a kutyámat a legjobb kezekben szeretném tudni, és sokat kutattam már állatorvosok, rendelők után, de nem jutottam egyről a kettőre, remélem segíteni fogtok ebben:)

A Noé honlapja:

[link]

Az Állatkórház honlapja:

[link]


Köszönöm a válaszokat! :)



#kutya #állatorvos #állatkórház #állatorvosi rendelő #Noé Állatambulancia #Szombathelyi Állatkórház
2012. dec. 20. 14:21
 1/5 compactegon ***** válasza:
én a 2. belinkelt rendelőben voltam. halál kedvesek voltak, és nem voltak drágák az árak:
2012. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy elmondtad a tapasztalatodat :)
2012. dec. 20. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Noésok is szuper jók és lelkiismeretesek és az állatkórházban is azok. Viszont ha csak valami kisebb gond van, pl nem kell műteni, akkor a Noé sokkal olcsóbb.
2012. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is második :)
2012. dec. 20. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de talán valakinek még jól jöhet.

A Noéról én csak jót tudok írni, mint cica és kutya gazdi is. Az aszisztensek és a dokik is iszonyatosan kedvesek, az árak nem túl magasak, nagyon jól fel van szerelve és a dokik nagyon profik. Mi most vagyunk túl egy nagyon durva bélbetegségen a kutyusunkkal, (minden nap infúzió, 2 műtét, röntgen, ultrahang, labor stb..) nem sok esély volt rá, hogy túléli, de ők nem adták fel, végig kitartottak mellettünk és hála nekik ma már semmi bajunk. Cicánk és a kutyánk is itt lett ivartalanítva. A nőstény cicánknak alig 2 cm-es sebbel megoldották,de a szinén szuka nagytestű kutyánknak is csak kb 3 cm volt a vágás. Az állatokkal is nagyon kedvesek voltak, pedig a mi cicánk nem egy könnyű eset. :D

Az állatkórházba még annó nagyon régen az első cicánkkal voltunk oltáson. Velünk tök bunkó volt a recepciós csaj, az orvoson is azt láttam, hogy ez a dolga, ezért megcsinálja, de nincs sok kedve hozzá, nem sok együttérzést láttam benne. Sok ismerősöm is panaszkodott, hogy nem kapott megfelelő ellátást. Ráadásul kb kétszer olyan drága mint a Noé, ott még a levegővételért is fizetni kell. Azóta nem voltunk ott és csak vészhelyzetben mennék oda.

Én Vas megyébe ismerek még egy állatorvost. Ő Varga Szilárd, Oladon a saját házánál van a rendelője. Róla annyit tudok mondani, hogy nagyon kedves az állatokkal, sok tapasztalata van, de nekem néha felületes. Oltásra hozzá járunk mert nagyon olcsó, de ha bármi más probléma van, akkor a Noéba megyünk.

2017. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!