Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelő nevelés esetén...

Megfelelő nevelés esetén tartható együtt dobermann egy cane corsóval?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Miért ne?
2012. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem csak, mert nem tudtam biztosan hogyan viselkedik két ilyen vérmérsékletű kutya...
2012. dec. 21. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Persze, kutya-kutya. Egymás közt lerendezik, de neked kell kiosztani a népet.
2012. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A kutya még mindig falkaállat, miért ne lehetne akkor együtt tartani kettőt? Igen, nevelés kell, tekintély kell neked, tudás is kellhet hozzá, hogy ha esetleges konfliktus lesz közöttük, akkor azt rendezni tudd. Nem ártana egy kutyasulit keresned.
2012. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Elméletben igen. Gyakorlatban ehhez azért nagyon tapasztalt kutyás gazda kell! Egyik sem az a fajta, akin tanulni lehet, náluk tudni kell! Amit még el tudok képzelni, ha ellenkező neműeket veszel és aztán a megfelelő korban ivartalaníttatod őket.
2012. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
ha kant-szukával tartasz, nem lesz probléma. Ha szukát-szukával, amig nincs kan a közelükben szintén nincs probléma. a szukák általában akkor boxolnak össze, ha tüzelés van. De kant-kannal??? hát én nem tenném. ha megakarod őrizni a fajta kivánatos temperamentumát, akkor ne! Egyik sem az a feladós fajta. Örző-védő kutyák. ha meg ivartalanitani akarsz, akkor felesleges fajtatiszta kutyákat venni. A korai ivartalanitás elveszi a fajtajellegét, a dominanciáját. Ezek a kutyák igy egészek.
2012. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!