Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a leghatékon...

Melyik kutyafajta a leghatékonyabb macska távol tartó?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat érdekelne elsősorban! Inkább viszonylag kisebb testű kutya jöhetne szóba. Elegem van belőle, hogy a szomszédok macskái mind hozzánk járnak fosni. Már szinte mindent kipróbáltam, sikertelenül.

#kutya #macska #kert #macska elzavarás
2012. dec. 21. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem kistestű igaz... nekem roti-husky keverékem van, és nem igazán szereti a macskákat...


Amióta itt van, a szomszéd macskák megtanultak a tetőn, és a fákon közlekedni :D.

2012. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
foxi,puli ezek is jók de ami meg is öli az már németjuhász, labrador,roti,argentindog,ezek csak egyet ráznak rajta és volt macska nincs macska de a macska megtanulja hogy van kutyád és nem fognak oda járni
2012. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jó tanács ketteske, gratulálok. Kérdező, őszintén remélem, hogy csak elrettentésnek kell a kutya, és nem arra fogod nevelni, hogy a macskát bántani kell.
2012. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Csak ezért akarsz kutyát venni? Mert akkor lebeszélnének róla, kicseszés a kutyával szemben, meg ha nincs szerencséd, magaddal is. A kevés foglalkozás miatt elkezdheti szétkapni a kertet, vagy ordítani reggeltől estig, estétől reggelig... Nem buli egyikőtöknek sem.
2012. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
3-aska az utcán 1 macskát sem fogadtam meg velük csak ami éjszakánként odapofátlankodott azt is maguktól fogták meg
2012. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
akumi! Nem csak ezért szeretnék kutyát! Csak úgy adódott, hogy pár évig nem volt. Viszont a macska helyzet nagyon eldurvult nálunk sajnos...
2012. dec. 21. 15:21
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

És csak ezért akarsz kutyát? ( nagy kihívás 10-15 évre!!! )

Próbálj beszélni a szomszéddal!- bár nem hiszem hogy lenne érdemi változás. Inkább ajánlanám a macskafogót sk. űzd őket ahogy csak tudod, majd csak leszoknak róla. Nekem volt pumi, shnauser, malamut, kau, de egyik sem szívelte a macskákat.

2012. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Én a vizslát ajánlom. Az enyém ugyan megkergeti, de bántani nem bántaná
2012. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem, hogy ha megöli a kutyád a macskát, akkor annak a cica gazdája örülni fog (mert gondolom nem minden macska kóbor, csak néha kóborOG :D ), egy macskagazdinak ugyanúgy fáj az állata elvesztése, mint nekünk kutyásoknak az, mikor elpusztul a kutyánk :'(. És különben is, a macskák ugyanolyan állatok, mint a kutyák, nem kell gyilkolászni őket. Meg te mit szólnál hozzá, (tegyük fel, hogy lehet tigriseket tartani :D fuuh de rosz ötlet :D) ha valaki azért venne tigrist, hogy "távol tartsa" a kutyákat? Szerintem nem járnál a fellegekben, ha hajnalban megtalálnád a szomszédban a kutyád szétmarcangolt maradványait (jézusom de morbid vagyok).


Egyébként ha tényleg csak a macskák szó szerinti távol tartására, elijesztésére keresel kutyát, akkor bocsánat, de én inkább arra nevelem a borderem, hogy viseljen el minden állatot, bánjon velük barátságosan, noha a macskasz*r, meg a sok nyávogás párzás idején engem is kikészít, de ez van...attól még nem kell kiirtani a miaukat (igaz elég sokan vannak a /a "csöves" cicák/, TÚÚL sokan).


Azokkal a válaszolókkal meg 100%-ban egyetértek, akik azt mondják, hogy azért nem kell kutyát venni, hogy "macskairtó rabszolga" legyen, akivel annyit se törődsz, hogy megeteted, mert a macska úgy is elég kaja lesz neki...:S

2012. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
34%? Ja bocsi, akkor nyugodtan ölje meg a macskákat, mit számít! Ez már 100%-s válasz?
2012. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!