Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves Amerikai Staffordshire...

1 éves Amerikai Staffordshire Terrier megtudná magát védeni ha egy kóbor kutya neki menne bántaná?

Figyelt kérdés
Sokszor sétálunk esténként és sok kóbor kutyával találkoztunk és hát féltem a kutyám.Nem tusom mi lenne ha neki mennének véletlen:(
2012. dec. 21. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

minden kutya ösztönösen megvédi magát, némelyik még a gazdáját is

én egyszer egy beagle kannal sétáltam, mikor két schnauzer nekünk jött, a kutyám nem csak engem, de magát is megvédte

2012. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hozzátenném, hogy alig volt 11 hónapos
2012. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha az a kóbor kutya egy három-négy éves amerikai staffordshire terrier, akkor kicsi az esélye.

Vegyél gázsprayt, de csak végszükség esetén használd.

2012. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Miért kéne megvédnie magát? Azért vagy te ott, hogy megvédd.
2012. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nyilván egy nagyobb kutyával vagy többel nem hiszem, hogy elbír az ember mert akkor nem lenne annyi kutya támadás:(

Az, hogy felkapom a majd 40 kg-os kutyám vagy épp gyors keresek egy fa darabot már ha épp van addig sok minden lezajlik és hát mással nem tudnám én megvédeni a kutyám.Ezért is kérdezem, hogy mik az esélyek.

2012. dec. 21. 18:35
 6/22 anonim ***** válasza:
Széttárod a karjaid és elkezdesz dobbantani a földön és ordítani. Kb bármelyik kutya beszarik ettől.
2012. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50-50 % , hogy igen, vagy nem. Minden a kutya természetétől függ. Van, amelyik beáll a bunyóba és van, amelyik inkább elszalad, vagy éppen megadja magát.
2012. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerinted pont egy Staffordshire Terrier nem védi meg magát...A kutyákban benne van az hogy ha valami/valaki megtámadja a falkát védje magét és a falkáját... de amúgy én is úgy voltam még régen vele hogy ha jött egy kutya akkor féltem hogy az enyém nem támad vissza de most már tudom , hogy vissza támad amúgy meg te is besegíthetsz erős káromkodással vissza küldöd azt a kutyát a helyére :D.
2012. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A staffordokat nem kell félteni semmitől. alaptermészetük olyan hogy ha gond van, akkor ugranak. Az én staffom se agresszív de idegen emberekkel rendkivül bizalmatlan, szóval hát félig meddig rá bíznám magam
2012. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi akkor jó:)Igaz még szinte kölyök de remélem majd változik azért mert még néha kicsit félős
2012. dec. 21. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!