Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csinálhatok úgy törzskönyvet...

Csinálhatok úgy törzskönyvet a 3 hónapos Toy Uszkáromnak hogy a szülei nem voltak törzskönyvezzetek illetve ezt hol lehet csináltatni?

Figyelt kérdés

#Bármit írjatok #ami ezzel kapcsolatos
2012. dec. 22. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet csinálni, csak tenyésztő állíthat ki tk-t.
2012. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Te olyan törzskönyvet alkothatsz magadnak, amilyet tudsz.Viszont hivatalos nem lesz. És nem is lehet csináltatni.
2012. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Sehol.

2012. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha a szüleinek nincs tk akkor sehogy nem lehet neki tk -t csináltatni.

Egyébként jelenleg a Meoe-ba kellene beadni a tk-i kérelmeket!!

2012. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezt mégis hogy gondolod? Nincsenek meg az ősei a kutyádnak. Az sem valószínű, hogy azok a szülők, amiket a szaporító mondott neked. A kutyád keverék, mivel nem lehet bizonyítani azt, hogy valóban minden felmenője uszkár volt. Nem is volt az. A kedves, drága szaporító, akit te támogattál csak uszkárként adta el a keverék kölyköket.
2012. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi... Nem kell máris így beszélni csak kérdeztem , mert szeretem volna csináltatni a kutyámnak és igen FAJTISZTA toy uszkár és NEM keverék... köszi
2012. dec. 23. 10:34
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Ha nincs tkv-e akkor bizony keverék.TKV helyet javaslom az ivartalanítást minél hamarabb.

Az ilyen emberek miatt van annyi szaporító és annyi kóbor kutya.

2012. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy most már egy véleményen vagyunk. :) Hisz én is pont ezt mondtam, fajtiszta, az anyja, apja kutya volt, nem medve, nyúl vagy akármi. De hogy egy fajTAtiszta uszkárhoz semmi köze, az is holtbiztos.
2012. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Kissé sarkítasz kedves utolsó. Még bizonyos kiállításon is lehet nevezni törzskönyv nélküli fajták hobbi kategóriájába. Szóval, ez a nincs törzskönyv-keverék megállapítás nem igazán fedi a valóságot. Max hozzá lehet tenni, igazolhatóan nem fajtatiszta.Túl divatos lett manapság a kinyilatkoztatás .
2012. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm utolsó kommentelő!

Egyébként van egy magán kutyaorvosunk és onnan tudom hogy a kutyám NEM keverék mert megvizsgálta és még azt is mondta hogy mivel nincsen törzskönyve az nem azt jelenti hogy keverék a kutya EZ EGY HÜLYESÉG neki is van egy kutyája akit tenyésztőtől vásárolt és nincs törzskönyve és nem is fog csináltatni a kutyának és Fajtiszta papillon

2012. dec. 24. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!