Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttató kapcsán kit kell...

Kutyafuttató kapcsán kit kell keresni az önkormányzatnál, ki tud felvilágosítást adni, hogy terveznek-e építeni? A jegyzőt v kit?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább a főépítészt, ha van olyan.
2012. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom pedig már jó lenne egy futtató fehérvárra
2012. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szerintem írj a Polgármesteri Hivatalnak! De azért nem maga a Polgármester fog válaszolni :D

Én padok és szemetesek kapcsán írtam nekik itt Csepelen...elég hamar válaszoltak :D

2012. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Igen, nagyon jó lenne végre, ha már lenne..

2012. dec. 22. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez durva, hogy egy ekkora városban, ráadásul megyeszékhelyen nincs futtató. Én a helyedben több kutyásnak is szólnék, hogy zaklassátok együtt a hivatalt. Akár személyesen, akár levélben (bár személyesen jobb).
2012. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja tiszta gáz,hogy egy ekkora városban nincs egy darab kutyafuttató ami persze azt vonja maga után, hogy közterületen póráz nélkül lehet csak sétáltatni a kutyákat ami azt jelenti, hogy bármikor megbüntethetnek nem kis pénzekre vagy mindenki beléd köt miért nincs pórázon a kutya?
2012. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia. Csak a tapasztalatom írom le. Én egy nagyobb városban lakom Pesthez közel, itt is könyörögtünk a kutyafuttatóért vagy 3 évig(önkormányzta, állatvédők társasága stb..). Választások előtt gyorsan csináltak 4-5 darabot. Csak hogy az emberek befogják a szájukat.... Hát mondanom sem kell, hogy senki sem használja, mert egy futtatót körülbelül olyan 50nm-re csináltak. A kutya sem érzi jól magát benne, ha meg már van egy kialakult kis csapat(nálunk van miden este összefutunk) mit kezdjem ezen a kis helyen összezárva 5-6 kutya. Úgyhogy alig vártuk, de semmi értelme nincs. Csak most már büntethetnek így, hogy van hivatalosan kinevezett futtató. A másik emg az, hoyg sokan nem eszedik a kutzyájuk után a piszkt fel. Mo felszedjük. De láttam már olyan futatót is, csak elmentem mellette Pesten, hogy nyakig állt benne a Sz@r.....
2012. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, a méret nagyon nem mindegy...

Amikor kiírtam a kérdést, épp egy újpesti kutyafuttató videóját néztem előtte, hát valami félelmetesen jó. Még agilitys akadályokat is helyeztek ki, a kutyás gazdikkal egyeztetve hozták létre. Ugyan még nincs teljesen befejezve, de nagyon szuper.

2012. dec. 29. 10:42
 9/11 A kérdező kommentje:
2012. dec. 29. 10:55
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szandi, ezen a futtatón simán kiférnek a kerítésen a kiskutyák!! És így már büntethető a gazdi...Nem értem, miért nem lehet normális kerítést készíteni :(

De legalább NAGY terület

2012. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!