Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meg ható történet?

Szerintetek meg ható történet?

Figyelt kérdés

Találtam egy harci kutyát!


12 éves voltam mikor haza felet a suliból a lépcső házunk előtt össze futottam egy pit bullal imádtam a pitt bullokat így elő vettem a meg marat uzsonnám és oda adtam neki. Először nem mert a közelébe se menni majd szépe lassan elkezdett falatozni belőle. Majd ez így ment egy héten keresztül. Nagyon szép kutya volt annak ellenére hogy látszott hogy bántották és harcoltatták. Később már oda is jött hozzám megsimogattam , majd fel vittem a lakásba látszott szegényen hogy fél furcsa volt neki minden. Mikor apa haza jött és meg lepve látta hogy egy kutya néz rá elkezdett velem ordibálni hogy mi ez hogy fel hozok egy kutyát. A kutyus rámordult és elém állt talán apa meg ijedt vagy nem is tudom de elhallgatott . Végül is itt maradt nálunk éjszakára majd másnap elvittük állatorvoshoz. Aki azt mondta látszik rajta hogy vérbeli harci kutya szájkosár volt rajta mikor kivizsgálta nem volt semmi baja mármint a sérüléseken kívül meg a lelkében okozott problémákon kívül. Az állatorvos azt mondta hogy nem semmi hogy fel mertem vinni rosszabbul is elsülhetett volna. A lényeg az hogy meg tartottuk kb 8-9 évesnek ítélte bár reméltem hogy nem annyi. Hát apával olyan semleges kapcsolata volt mindkettő csak miattam tűrte meg a másikat. Ha velem volt szépen viselkedett de volt olyan amikor neki ment egy másik kutyának szerencse hogy volt rajta szájkosár így nem tudta meg harapni. Aránylag okos kutya volt nem csak ülni, feküdni tudott de ha azt mondtam labda hozta a lasztiát, alvás és máris hozta a plüss macit és a takaróját. Ha tényleg 8-9 éves volt akkor 15-16 évesen halta meg. Kösszönöm neki ezt a csodaszép 7 évet.


Milyen nem én írtam csak kíváncsi lennék a véleményekre blogot szerkesztek a pit bullokról és oda lenne.


2012. dec. 22. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megható, a helyesírás borzalmas, a fogalmazási stílus szintén rossz. Én ilyet biztosan nem raknék ki a blogomra, de te azt csinálsz, amit akarsz.
2012. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem megható. Egyrészt alig lehet kibogarászni a sok hiba között, hogy mit is akar(sz) valójában, másrészt ezek a vérlázító fordulatok:

"nem volt semmi baja mármint a sérüléseken kívül meg a lelkében okozott problémákon kívül."

"A kutyus rámordult és elém állt talán apa meg ijedt vagy nem is tudom de elhallgatott ."

"Ha velem volt szépen viselkedett de volt olyan amikor neki ment egy másik kutyának szerencse hogy volt rajta szájkosár így nem tudta meg harapni"


Ezektől csak ingerült lesz az ember, hogy mennyire hozzá nem értő kezekbe került szegény, agyonkínzott állat. Nem volt egy kiegyensúlyozott perce egész életében. :(

2012. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyi nyelvtani hiba láttán könny szökött a szemembe.
2012. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!