Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet ellene tenni?

Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Van egy Amerikai Staffordshire Terrier harci kutyám.

2 éves, jövőre lesz 3.

És van egy szigetelt kutyaháza (nyáron hűt,télen melegít)

De így is fázik, van valakinek valami jó ötlete mit lehet ellene tenni( tudom hogy ez a kutya fajta fázós ) az értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm.


2012. dec. 23. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg bevinni a lakásba azt a nagy "harci kutyát". Nem tudom miért az a természetes, hogy kint van a kertben télen-nyáron.
2012. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk lakásban tartani? Én csak lakásban tartott amstaffokat ismerek. Még sétához is kabátot adnak rájuk ilyenkor.
2012. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Télre engedd be garázsba, pincébe, kazánházba, vagy a lakásba.

Tegyél ajtót a kutyaházra, vmi szőnyegből, vagy vehetsz termofüggönyt is.

Naponta többször kínáld langyos levessel, és emeld meg rendesen a kajaadagját, hogy tudjon magára téli kondit pakolni. Akár étkezési zsírt és tepertőt is adhatsz neki pluszba.

2012. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak.

Csak hogy tudd, nem a kertbe van mindig, beszoktam engedni a lakásba sőt, még tejet is szoktam neki melegíteni a gázon.

Este felé, megetetem pulykafarháttal a kazánban.

A házába van szalma, pulóver.


Az utolsó válaszolónak.

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. megy a zöld kéz.

2012. dec. 23. 21:35
 5/15 anonim ***** válasza:
A tej aztán nagyon kell a kutya szervezetének! És a pulóver és pulcsi bőven nem elég egy ilyen rövid szőrű kutyának, mikor -15-20 fok van. Csak a te kis lelkednek megnyugtatás.
2012. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, ha ilyen okos vagy, akkor nem kell ide írni negatív válaszokat, na kotródj innen még nyugodt vagyok.

Te kis semmirevaló, hát igen kell a tej a kutya szervezetének hogy átmelegedjen, ha nem értesz az ilyenekhez akkor ne írj ide.

2012. dec. 23. 22:19
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Látom te is csak azt tudod elviselni, ha valaki nagyban bólogat minden megjegyzésedre és véleményedre. Ha ellenkeznek veled, azt már nem bírják az idegeid. És nem is vagy képes elfogadni az ellentétes véleményeket, akár igaz, akár nem. Ez bizony sok mindent elárul rólad...


A kutya képtelen megemészteni a laktózt. Vércukor problémákat okoz és garantált a hasmenés is, ami télre egy fázós kutyának biztos különösen kellemes lehet. A staffiknak pedig nincs aljszőrük, ami megvédené a hideg ellen, nem csoda, hogy szerencsétlen pára reszket kint. Inkább keress normális gazdát neki, ha már te nem vagy hajlandó felelősen a gondját viselni.

2012. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezeknek annyira nincs szőrük ami megtarthatná a hőt hogy csak egy tartós meleg helyen nem fáznának.

Amúgy nem értem hogy ha házban laksz akkor mi az akadálya hogy a kutya ne legyen bent, tekintve hogy fázik.

Tejen én sem adnék a "harci kutyának", amúgy igaza van az előttem szólónak, minek kérdezel ha kritika esetén úgy viselkedsz mint egy "harci kutya"?

A kutya hasonlít a gazdára vagy fordítva?:)

2012. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mivel hogy kellemetlen illatú a szőre(már akinek)

Meg ha pl kimegyek az udvarra valamit eszek én mindig adok belőle a kutyámnak

2012. dec. 24. 00:05
 10/15 anonim válasza:
2vel előttem szólónak van igaza a kutyának tilos tejet adni , amugy "harci kutya" xD max kutya :D igen nah szoval amiket felsoroltál az kb egy átlag napom , alap h a kutyának adsz enni meg inni xD meg sétáltatod csak te itt cifráztad egy kcisit számokkal :D ajánlom következőt : leves maradék hússal ( zsíros főtthús stb) adj neki , természetesen melegen , gondolom van neked is kinőtt pulcsid , azt add rá ha nincs kutyaruhád neki ha vékony a pulcsi még a hasánál béleld ki vmi ruhákkal ha már a házban nem lehet ,legyen száraz szélvédett helyen , ÉS NE ADJ NEKI TEJET MERT SZÉTFOSSA A HARCIKUTYÁD A HÁZAT!
2012. dec. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!