Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers halat egeszben lehet...

Nyers halat egeszben lehet adni kutyanak?

Figyelt kérdés

Hallottam mar tobb olyanrol is, hogy valaki egesz nyers halat ad a kutyanak. Nem gond a szalka?


O, es meg valami, ha mar temanal vagyunk: milyen hust lehet nyersen adni, vagy inkabb mit nem?

(Meg meg mit lehet adni nyersen a kutyanak?)

Koszonom a valaszokat :)



2012. dec. 23. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Én BARF-ozok, ez ugye a nyers étrend. Halat még nem adtam neki, de úgy rémlik, hogy mehet egészben, nyersen, mert úgy a szálka is máshogy törik.

Pár hús kivételével szinte minden mehet nyersen. Amik tutira nem: disznó, vaddisznó. Úgy olvastam, hogy pl. a birkát is forrázva kell adni.

Én szarvas nyesedéket és pulyka farhátat adok neki nyersen (java részt ez teszi ki az étrend hús-húsos csontos részét), természetesen belsőséget is kap (csirke zúza, szív, máj), ezeket is nyersen.

Ezt az oldalt ajánlom neked, rengeteg gyakorlati infó fent van. Érdemes a legelejétől elolvasnod:

[link]

2012. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
8%
Szerintem nem lehet csak min. hogyha ki van filézve.
2012. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom elso :))

Mindig is vegyesen etettem, nyersen/fozve/szaraztappal, de errol a BARF-dologrol meg nem hallottam.

Koszi megegyszer, irto hasznos es erdekes a valaszod es a forum is :)


Masodik, nem tudom, hogy ebben kinek van igaza...hat majd utananezek :)

2012. dec. 23. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Szívesen :)


Itt találsz róla általános leírást:

[link]


[link]


[link]


Ha esetleg érdekel olcsón szarvas nyesedék és pulyka farhát, akkor per pill Székesfehérvár-Érd-Budapest vonzáskörzetében tudok neked segíteni :)

Akkor lépj be a csoportba :)

[link]

2012. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi ezeket az oldalakat is :)

Ezek a varosok tolem messze vannak, de amugy is meg tudom oldani a dolgot (olcson) :) Szerintem atterek a teljesen nyers etetesre...jol hangzik

2012. dec. 23. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Oksa :)
2012. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy (két) kép többet, mond 100 szónál:

[link]


[link]


Ha tudsz angolul ajánlom neked, hogy nézz körbe itt is (néhány kép elsőre sokkoló lehet!):

[link]

2012. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
36%
halat akármilyen formában adhatsz neki , a hús meg fajtánként eltérő , nemtudom milyen fajtájú kutyád van ,de wikipédia a barátnőd , keress rá kiadja
2012. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolso elotti: nagyon aranyos kepek!

Az a fb csoport link is hasznos koszi! Ugy nagyjabol tudok angolul...persze vannak hianyossagaim :D

De szerintem nem sokkolok a kepek (Sot, orom nezni :D) Azon sem szokasunk megbotrankozni, hogyha pl. egy farkas leterit egy szarvast, meg egy oroszlan egy antilopot...kb. ezek a kepek is ilyenek, csak eppen kutya zabal egy fel allatot, nem egy vadonelo negylabu :D De tulajdonkeppen ez a helyes, regen ok is . igy eltek :D


Utolso: kocceeeee :)


Mindenkinek Bekes, Aldott Karacsonyi Unnepeket es Boldog Uj Evet Kivanok!

2012. dec. 24. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Boldog Karácsonyt! :)
2012. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!