Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám felkajálta a Karácson...

A kutyám felkajálta a Karácsonyra szánt nyers, szálkás pontyot. Most rohannom kellene vele az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, nyers haltól nem lesz semmi baja.
2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szálkák miatt kérdem, elég nagyon voltak benne ugyanis... Annyira beles ez a kutya :( Pedig nem éheztetjük, picit el is van hízva... Adtam neki kis tejet, hátha gyorsabban átmegy rajta, bár nem tudom, hogy ez jó ötlet volt-e..
2012. dec. 23. 20:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze a Pesti ügyeletes állatorvost nem lehet elérni telefonon...
2012. dec. 23. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Alapjáraton nem lenne tőle semmi baja, csak az a gond mondjuk hogy a szálkák megakadhatnak bárhol. Fú ha szerencsétek van megmarad a beles dög ha nem akkor nem tudom. De legközelebb figyelj, hogy ne hagyj előtte semmit
2012. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyersen a szálkáknak is más szerkezetük van, nem fognak gondot okozni.
2012. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, az előtte hagyás azért más fogalom. Mondjuk úgy, hogy egy műanyagláda alatt volt, bezacskózva, papírdobozba, és egy 20 kg-os (ami mellesleg olyan nehéz, mint maga a kutya) virágcseréppel lesúlyozva. Műnyagdoboz, papírzacskó, műanyagzacskó átrág...
2012. dec. 23. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, jó pár kutya jár pl pecázni a gazdájával. Általában kapnak halat is . Ne gondold, hogy kifilézik nekik.:))

Nyersen a szálka hajlékony, rugalmas. Minden porc és csont csak főzésre keményedik meg.

2012. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja :)

Max. nektek okoz egy kis kellemetlenséget, mert holnap rohanhattok halért ;)

2012. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit megnyugodtam :) De azért figyelem őt nagyon :)
2012. dec. 23. 21:18
 10/11 anonim válasza:
2 kutyám van , 1 patkányozó törpetacskóm meg 1 labradorom , a tacskó több halat eszik mint a labrador , anyám vödör számra hordja nekik , a kb 6év alatt még 1X sem döglött meg egyik kutyámse :D neaggódj
2012. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!