Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavaly karácsonyra egy ismerős...

Tavaly karácsonyra egy ismerősöm elküldte nekem a Kutyahideg c. film rövidített karácsonyi változatát, ha jól emlékszem Enya énekével. Fiamnak szeretnék ezzel meglepetést okozni, de nem találom sehol. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítséget! Az 1.-re gondoltam. Ma is könnyezve néztük végig, tavaly altattuk el hű barátunkat. Még egyszer köszönöm és további kellemes ünnepeket kívánok minden író-olvasó kutyatulajdonosnak!
2012. dec. 24. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Sajnálom a kutyusodat! Részvétem! Sajnos a mi egyik kutyusunkról 2 hete derült ki, hogy már csak hónapjai vannak hátra az életéből. Nagyon megértem a szomorúságotokat.

Boldog karácsonyt neked is!

2012. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És viszont!
2012. dec. 24. 21:38
 6/6 anonim válasza:
Jó pár év eltelt, tudom, imádom ezt a filmet, és kíváncsi lennék arra a videóra, amit még az elsők elküldtek, de a videót azt hiszem már letörölték. Esetleg hol lehet még megkapni, vagy mi a címe?
2016. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!