Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett a kutyám! Mit...

Elveszett a kutyám! Mit tehetek a megtalálása érdekében a szórólapozáson, és a város átfésülésén kívül?

Figyelt kérdés
Már átnéztem az egész várost a szüleimmel, illetve kinyomtattam szórólapot, amivel teleragasztgatom a várost. Holnap az állatmenhelyet is meglátogatom, hátha ott van a kiskutyusom. Ezeken kívül mit tehetek? 16/L
2012. dec. 24. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Gyepmesteri telep, állatvédő szervezetek, facebook fotóval és pontos leírással, sűrű imádkozás, és sok-sok keresés. Ha chipes (és regisztrált), elég jók az esélyek.
2012. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem chipes :'(
2012. dec. 24. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Az ilyen divatos fajkutyákat lopkodni szokták.
2012. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy, hagyd ott mindenhol a fotóját elérhetőséggel, menhelyen meg sintértelepen, állatorvosnál, szóval ahol a kutya megfordulhat, mindenképpen. Aztán ha meglesz, haza se vidd chip nélkül, nem csak kötelező, de hasznos is.
2012. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nézz szét laposan a környéken, és hívogasd! Hátha valaki bezárta! Én már jártam így.
2012. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*alaposan


Amúgy, ha a kutyád meghallja a hangod, és be van zárva, nyüszíteni fog.

2012. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete tűnt el a fajtiszta 2 kutyusom. Facebook..plakátok minden nap bejártuk a falut meg a szomszéd falut..még szántóföldekre is ránéztünk arra is sétáltunk sehol.. :( Voltunk az összes gyepi telepen meg menhelyeken...Tuti elrabolták őket. :(
2012. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Óóóó sajnálom...:( 3 hét az nem rövid idő :S De ti mindent megtettetek. Viszont nem szabad feladni mert vannak csodák!!


Az enyémet is befogták... de végül meglett hálistennek. Vissza kellett vásárolnunk...

2012. dec. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!