Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat elütötte egy autó,...

A kutyámat elütötte egy autó, de nincs pénzem ügyeletre. Egyszerűen szenved és nem tudok mit csinálni?!

Figyelt kérdés

Budapesten élünk,egyszerűen ahány ügyeletet felhívtam,mindenhol több mint 10 ezerről indul az,hogy bemegyek,utána jön még a röntgen ára,Uh meg mittom én a kezelés :S

A kérdésem annyi,hogy tudtok valami helyet,ahol ingyen vagy legalább ""normálisabb"" áron tudom megnézetni,nem nyüszít csak fekszik,nem tud lábra állni.Most végre alszik.Tudom mennyire veszélyes meg minden.

Nem kérek okítást,okoskodás,ocsárólást. Higgyétek el,én érzem magam a legrosszabbul.Megoldást keresek.


2012. dec. 25. 03:59
1 2 3
 1/23 Tomi Bá válasza:
0%
Milyen kutyáról van szó?
2012. dec. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Olyan 4-5 hónapos nagytestű keverék kutya.
2012. dec. 25. 04:13
 3/23 A kérdező kommentje:

A hátsó lábaival van gond,alig bírja magát felemelni,ha fel szeretne állni pisilni,segítenek neki azonnal kiviszem meg minden.Tapogatásra sehol nem nyűszit,pedig van pár kisebb horzsolása a hátsó lábain,azokat kezeltem.

Tapira semmi nincs eltörve,de nem tudom mi van belülről.

2012. dec. 25. 04:15
 4/23 Tomi Bá válasza:
56%

Szerintem borogasd be hideg vizes ronggyal az segíthet neki, de ha már alszik ne ébreszd fel. Majd reggel.


Azért lehetőség szerint egy doki nézze meg.

2012. dec. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hát most mindenhol ünnep van még 2 napig:(

Borogattam,de szemlátomást a betakarítást jobban élvezi.

Van étvágya,kicsit adtam is neki enni.

2012. dec. 25. 04:30
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Állatklinika? Ami az egyetemhez tartozik?

vagy kutyamenhelyeknek, kutyákkal foglalkozó szervezeteknek írj. a facebookon van sok. hátha tudnak valamit.

2012. dec. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
En is allatmenhelyre gondoltam pl. Noe. Van nekik szerzodesuk dokikkal gondolom olcsobb kezelesekre. Nem segit teged az unnep sem hiszen gondolom aki nyitva van meg ezt is raszamolja. Hivd a Noesokat szerintem segiteni fognak!
2012. dec. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Keresd meg őket: [link]

Nyilván így ünnepek alatt őket is nehezebb elérni, de nen add fel, sztem segíteni fognak!

2012. dec. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Esetleg kérhetsz részlet fizetési lehetőséget
2012. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
A Lehel úton vannak értelmes árak, meg normális dokik, kérdezd meg, nem lehetne-e több részletben fizetni. Az egyetemre egy vagyon már behajtani is, azt felejtsd el.
2012. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!