Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül milyen kutyát...

Lovaska1 kérdése:

Ezek közül milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok...

ha az is lényeges akkor én ilyen vagyok: kicsit félős,vicces,határozott stb..


és ezek a kutyusok között vacilálok: Border Collie, Németjuhász, Beagle, labrador retriever



2012. dec. 25. 21:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Ez nem ló -,- egyébként meg harapott is és kényes is volt...de nem érdekel...
2012. dec. 27. 15:41
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11 éves! Most már kimerem jelenteni, hogy te egy kissé butuska vagy. Korábban még istállót kerestél a nemlétező lovadnak, ami csak akkor lesz, ha anyukád elmegy dolgozni. :D

Szerintem nálad nagyon nagy problémák vannak ott az emeleten, vagy ábrándozol egyfolytában, már-már betegesen. Azt javaslom neked, hogy szállj le a földre és állj neki tanulni, de keményebben ám, mert rád fér. Fura vagy az tény!

2012. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
82%
Jéé, és még 6 cicád is van? Egyelőre csak cicázzál, aztán később ha már van némi fogalmad a kutyatartásról, akkor jöhet az is. Ez egy jó tanács!
2012. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg nyuszis kérdés, de ez sincs még meg. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3478950-m..


Egyébként nem tudom konkrétan mi a baj veled, mert helyesen írsz, gondolom a tanulmányi eredményeid nem rosszak, de ez a nagy ábrándozás, hááát érdekes fiúcska vagy te. :)))

2012. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 Micusss ***** válasza:
0%
ömm csak elmondanám hogy azt a lovas kérdést a barátnőm tette fel haragutam is rá hogy engem cseszegetnek azért amit nem én tettem ki és most már 2 macskánk van ha zavarna
2012. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 Fannybaba8 ***** válasza:
100%
Vicces kis emberke lehetsz. Előre megtervezed milyen állatod lesz és teljesíteni sem tudod.;) Majd ha kapsz kutyát (ami nem lenne túl jó) annak is tervezni fogod hogy adsz neki ennivalót de mégse csinálod meg? Na ezért nem kell neked kutya mivel nem tudod rendszerezni magadban a dolgokat. A Kutya nem játék! Ezt fogd fel..
2012. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

.... és bocsika, most látom más kérdésnél, hogy te lány vagy. Még rosszabb. :))) Na, tényleg ne ábrándozz ilyen nagyon (egy kicsit szabad), mert fájni fog, ha nem teljesül.


Apropó! Lett lovad, nyuszid, azóta?

2012. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Dejtem a választ, de azért kíváncsi vagyok. :) Egész jól elszórakoztam. :D
2012. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
SEJTEM
2012. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!