Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül milyen kutyát...

Lovaska1 kérdése:

Ezek közül milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok...

ha az is lényeges akkor én ilyen vagyok: kicsit félős,vicces,határozott stb..


és ezek a kutyusok között vacilálok: Border Collie, Németjuhász, Beagle, labrador retriever



2012. dec. 25. 21:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vicces, én nagyon sokat nevetek rajta:D

Idegesítő volt, de már rájöttem, hogy feleslegesen idegesítem magam, mert ő is meg a családja is gyökér. De, így visszaolvasva a próbálkozásait, hogy mennyire elvetemült agya van, és mennyi mindent szeretne 11 évesen (vagyis szerintem max 5, legalábbis agyilag), tiszta vicces:D szerintem holnap már majmot akar, utána tigrist, azután meg unikornist:D:D:D

2012. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 Micusss ***** válasza:
0%
És most fogod be a lepcses pofádat.nektek mindenkit cseszegetni kell?? Szerintetek ezen az oldalon hány 11 éves gyerek van ilyen indokkal... csak mert ti találtok két hasonlót máris cseszegettek mást??? Ja gondolom nem jut el az agyatokig hát sajnálom akkor menny valami dokihoz hátha tud segíteni... nyomorékok -,-"
2012. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

menny? :D:D:D:D:D::D:DD

szerintem meg tanulj meg írni:D

2012. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ő a gyomorék..Láttál már más hozzászólót csúnyán beszélni? Szerintem nem..Na ebből is látszik ,hogy gyerek vagy még.Azt hiszed valaki meg fog ijedni tőled?? Neten keresztül mindenki bátor... Amúgy tényleg furcsa vagy...

Íme a neked való kutya: [link]

2012. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

bocsessz

nyomorék*

2012. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem bordert válaszd.mert sok élménnyel fogsz gazdagodni ha elmész vele agilitire,fyballra...stb.

Amúgy nekem is van egy borderem másfél évesen kaptuk 30-ért társtulajba. Én 13 éves vagyok és semmi baj nincs vele van rá bőven időm suli, lovaglás mellett.

2013. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
én 10 éves vagyok és nekem két gyönyörű labradorom van,én a labradort ajánlom!
2013. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!