Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell megmosdatni egy...

Molnár Renáta Rita kérdése:

Hogyan kell megmosdatni egy Máltaim Selyemszőrü kiskutyát?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám (Máltai Selyemszőrü) kisfiu és 6 hetes.Nemtudom hogy hogy kell kitakaritani a szeme allat és megfürdetni.Ha tudtok valami "jó" árban lévő könyv találatot akkor azt is szivesen fogadom.Előre is KÖSZÖNÖM!!

:)



#kutya-máltai-kicsi-fiu
2012. dec. 26. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

1. 6 hetesen semmi keresnivalója nincs nálad.

2. Ha már nálad van, miért kell megfürdetni? Jó esetben a mamija mellől volt elvéve, semmi kosz nem lehet rajta

3. Ha tényleg koszos, akkor valami kölyöksampont keress, bár most karácsony van nincs nyitva semmi.

4. Én nem próbálkoznék, hanem szakemberre bíznám....

2012. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. 6 hetes kutyát nem kell fürdeni

2. miért nincs még az anyukája mellett?

3. egy fürdetéshez miért kell nagy tudomány? víz+normális kutyasampon az adott kutyának

4. még utcán sem kellett volna lennie akkor mitől koszos?:D

2012. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak annnyit kértem hogy segítsetek nem kell kioktatni!!!

és ezt a kutyit már lehet 6 HETESEN is nálunk!!!!!!!!!

ja és ilyenkor is lehet kivinni mert van kiscipője és kis ruhája!!!!!

csak megjegyzés:NE OKTASSON KI ENGEM SENKI MAJD CSAK AKKOR HA SZÜKSÉGEM VAN RÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. dec. 27. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:

1. nem a cipőn és a ruhán múlik, hogy ki lehet-e vinni, hanem azon, hogy még nincs meg az oltási program teljes egészében, és addig nincs védve!

2. Fürdetni ne akard te magad. Ha belemegy a sampon a fülébe, komoly bajok lehetnek belőle.

3. A szemét külön kutyáknak való szemtisztító folyadékkal és vattagolyóval kell tisztítani naponta.


Vidd el el kutyakozmetikushoz mikor meglesz az oltási program teljes egészében.

sok sampon van a piacon, a többsége rossz minőségű.

Kutyakozmetikus tanuló vagyok, tudom mit beszélek.

Addig pedig ha büdös, akkor vegyél kutyaparfümöt ha nem bírod elviselni.


Remélem tudtam segíteni.


U.I.: Ha úgy fürdeted meg, hogy akár 1 csomó is bennemarad, akkor arra utána rááll a csomómentes szőrből, s az lesz a vége, hogy kopaszra kell nyírni a kutyát.

Inkább vidd kozmetikába! Megbízhatóba! Nem drága. Ha szeretnéd tudok ajánlani olyat, ahol nem csak hogy vérprofi a kozmetikus, és jó minőségű termékekkel dolgozik, de rengeteg tanácsot tud adni.

Szívesen megadom az elérhetőségét, ha érdekel.


Ha kérdésed van, írj nyugodtan üzit

2012. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Író nagyon köszönöm ha lehet igen egy elérhetőséget! Mert már nagyon koszosodik a hasán. A szemét már tisztítom. Igen minden nap. Megkapott már 2 oltást is. Kapott féreghajtót 25- én szóval az én véleményem szerint már mindent megkapott. Csak tudod nagyon új nekem ez a kutya dolog és szeretném ha minden jól sikerülne! Mégegyszer köszönöm!
2013. jan. 1. 13:42
 6/7 pannuska 26 válasza:
Ásztasd ki a szemét a zuhany alatt jó alaposan. 1 héten egyszer.
2013. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úr Isten!!!!! 6 hetesen? Csak hogy tudd ennyi idősen még egyetlen kutya sem lehetne nálad!!!! Egy valamire való tenyésztő 8 hétnél előbb nem adja neked oda!!!!!!! Vagy ha igen az nem tenyésztő, hanem szaporító. És ha ilyen kis picúr, még az új családtól is fél, nemhogy a fürdéstől!!!


Elmebeteg vagy!!!!!

2014. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!