Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő kutyafajtákról?

Figyelt kérdés

Boxer, Rottweiler, Pit Bull, Magyar Vizsla, Angol Bulldog, Yorkshire Terrier, Husky, Labrador, Westie, Bullterrier, Doberman, Mopsz


Ha lehet hosszan :)


2012. dec. 26. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez 12 kutyafajta. Gondolod, hogy kiselőadást fognak tartani minden egyes kutyáról? Google, és millió fajtaleírást, tapasztalatot kidob.....
2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát hosszan én sem fogom leírni, de egy közöset azért felfedeztem bennük: mind divatfajták. Miért érdekelnek ezek, és miért nem jók a neten a fajtaleírások, amiket ugyanolyan emberek alkottak meg, mint mi, csak talán alaposabb ismereteik voltak, mert célzottan a fajtával foglalkoztak sok évig?
2012. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy remek gyűjtemény:


[link]

2012. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
nekem a doberman a kedvencem, egyszer majd olyat szeretnek, mert szep es mert okos is. en nem akarnek buta kutyat es amennyire tudom az angol bulldog, mopsz meg a husky nem tul okos. a vizsla meg tul izgaga nekem, kis csajkutyat meg szinten nem akarnek mert azok meg ellesznek kenyeztetve ugyis mert aranyos, akkor meg annyi a jolneveltsegenek :D a boxer tud szep lenni, de kicsit annak is nyomott a feje az en izlesemnek xd a rottweiler meg tetszene, de kiskorombol rossz emlekem van roluk. en nem felek a kutyaktol de a rottweiler nagyon eros kutya, attol tartanek.
2012. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy nagyon különbözőek, teljesen másféle gazdinak való mind. A felsoroltak közül nekem a dobermann és a rotweiller tetszik a legjobban, egyrészt szeretem a black and tan színű kutyákat, és ez a kettő szerintem nagyon jól nevelhető, megfelelő az energiaszintjük. De másféle habitusú embernek biztos teljesen másfajta kutya tetszik.
2012. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
az volt a kerdes hogy MUT GONDOLUNK ezekrol a ktyakrol, HOSSZAN. akkor most mi volt ebben NEM HASZNOS? vagy ennyire korlatolt valamelyik pinanyalo kutyas hogy a facebookon erzi magat es azt hiszi hogy a lajk gombot veri eppen? NEM, ez nem lajk meg diszlajk, hanem HASZNOS vagy NEM HASZNOS.
2012. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem továbbra sem az hogy ezek a kutyák milyenek, hanem hogy mi róluk a véleményetek.
2012. dec. 27. 14:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom hogy hogy néznek ki meg milyenek de mit gondoltuk róluk.
2012. dec. 27. 14:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Boxer: Mivel boxerem van, ezért nyilván ez a kedvenc fajta kutyám, hihetetlenül aranyos, de azért értem ölni is képes lenne. :D

Rottweiler: Nekem az túl vad lenne, de nem tudom, én nem hiszem, hogy nekem valaha lesz rottweilerem.

Pit Bull: Én még csak egyszer láttam élőben, viselkedése nem tudom milyen, de nem szeretném, ha ilyen kigyúrt kutyám lenne.

Magyar Vizsla: Szeretem ezt a fajtát, meg jó mozgékony, csak télen nehéz lehet lefárasztani, meg az utcában is van vagy 5 ilyen fajta kutya, nem kell több szerintem ide.

Angol Bulldog: Ilyet is csak egyszer láttam, az is kicsi volt, nekem nem szimpatikus, de mivel ez is kutya, ezért képes lennék imádni ha nekem lenne.

Yorkshire Terrier: Túl sokat szaporítana belőle, nehéz lenne megbízható TENYÉSZTŐT találni, meg nem szeretem az ilyen nagyon szőrös kutyákat annak ellenér, hogy lány vagyok.

Husky: Imádom, ilyet szerettem volna régen mindig.

Labrador: Tökéletes családi kutya, a színét is imádom, meg azt is, hogy olyan életrevaló kutyus.

Westie: Nem szeretem, mg nehezen tudnám tisztát tartani, úgyhogy ilyenem se lesz soha.

Bullterrier: Hát igazából ha jól be van tanítva, akkor ez is egy csodálatos kutya.

Dobermann: Második kedvenc fajtám, imádnivaló, és ház örzőnek is jobb mint egy westie.

Mopsz: Aranyos, de ha nagyobb lenne jobb lenne, nem szeretem a kis táskakutyákat...

2012. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!