Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ellopott és megevett...

A kutyám ellopott és megevett egy zacskó gyors rizst nyersen. Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem hinném, de figyeld, hogy ne tudjon most egy ideig túl sokat inni rá, nehogy megduzzadjon a gyomrában. Nem tudom, milyen és mekkora a kutyid, de ha kisebb a gyomra, meg is repedhet, ha a rizsre sokat iszik és az megszívja magát.
2012. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
max. felfujodik vagy hány
2012. dec. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a rizsnek a víz felszívásához hő is kell (ezért szoktuk főzni vagy párolni) sima áztatással hetekig is próbálhatod puhítgatni.

saját tapasztalatom az, hogy egyben ki fognak jönni belőle a rizsszemek, inkább a zacskó miatt van ok némi aggodalomra...

2012. dec. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez előre párolt gyors rizs. Szerintem másképp viselkedik, mint a sima rizs, de majd megkísérletezem. Amúgy jobb félni, mint megijedni alapon írtam.
2012. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok egy rizsügyi szakember, fenntartom a tévedés jogát :)

csak az outputból és egy évtized (alapszintű) konyhai tapasztalatából indultam ki, miszerint az elégtelenül megfőzött (tehát félig-meddig kemény maradt) rizs is képes sértetlenül eltávozni a kutyából.

2012. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szerencsére nem lett semmi baj, (lekopogom) már eltelt 24 óra, így gondolom már kijön, ahogy be is ment :)
2012. dec. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!