Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg eltávolítsa a...

Ez tényleg eltávolítsa a kutyaszőrt, vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés

A lányom hazaköltözött, és van neki egy 2 éves havanese kutyája, de annyira hullik a szőre h én már undorodok itthon lenni is. Minden, de minden tiszta szőr még a laptopom billentyűzetén is van szőr. Eddig nem is vettem észre, d most h besüt a nap a lakásba észrevettem h a szőnyeg is tele van szőrrel. Reggel 9 óra óta csúszok-mászok a szőnyegen egy vizes kefével, és nem túlzok, de egy uzsonnás zacskó szőrt szedtem össze.

elkezdtem keresgetni neten vmi megoldást, és rátaláltam erre a porszívófejre, ami összeszedi a szőrt. Érdemes kiadni érte 5000Ft-ot? mert a rendes porszívónk a jelek szerint semmit nem használ, mert hetente porszívózok, de a mai szőradag láttam semmi értelme.

Használ vki ilyet?

[link]

másmilyen szőr eltávozási tippeket is elfogadok!



2012. dec. 27. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is vegyetek Furminátort, azt kiszedi a kutyából a szőrt, mielőtt kihullana, rengeteget segít.

Én amúgy használok ilyen fejet, tényleg jó. De persze ez is csak a földről/szőnyegből szedi össze, a laptopod billentyűzetése ugyanúgy fel fog jutni, ha a kutyát nem fésülitek rendszeresen.

2012. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, nyilván nem a laptopról akarom ezzel leszedni, csak azért írtam azt is oda, mert iszonyú dühös vagyok már h még itt is a kutyaszőr van. minden nap fésüljük, de ez se segít.

köszönöm a válaszod!

2012. dec. 27. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a porszívófej tökéletes, de az OBI-ban árulnak ugyan ezen az elven működő kefét is. Mi a ruánkrósz szoktuk azzal leszedni a szőrt. És az ára kevesebb, mint 1000 Ft.
2012. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is van két kutya a lakásban. ráadásul egy fekete, és egy fehér. így minden ruhán látszik a kutyaszőr a változatosság kedvéért. Mi is megőrülünk tőle. 1. kutyát kefélni kell. 2. gyakrabban kell porszívózni, söpörni. 3. lehet kapni 100-Ft-os boltban ilyen gumi hengert, az nagyon nagy találmány! Bevizezed és újra tapadni fog. Hosszú ideig elég. Van az a varázshenger, ami papír, és le kell tépni, az nem jó, és hamar elfogy. De ez a gumis henger ez nagyon jó. Zoknikról, harisnyákról nagyon jól leszedi a szőrt, és csak pár száz Ft! én mindig felvásárolom a készletet, mert rettegek mikor vonják ki a forgalomból. :)
2012. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A Furminator valóban a lehető legjobb megoldás. A kutyát egyébként is illik a szőrtípusának megfelelően ápolni. A havanese kutya is naponta fésülős fajta nem? Illetve tőled hallom először hogy hullik a szőre..

Kutyás ismerőseim használják, de porszívóznak is valami általad bemutatottal rendesen.


Nekem hál'istennek nem hullik a kutyám szőre, viszont olyan por van a lakásban, hogy minden nap pórszívózni kell (a kutyám bár szobacirkáló, nem porszívó:)

Mindezek ellenére nekem is naponta ki kell fésülnöm a szőrét, mert télre már szép kis aljszőrzetet növesztett és ha nem tenném, akkor őt kéne pórszívózni, illetve ollóval nekilátni..:)

2012. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem pincsim van és fekete fehér szőnyegem el tudod képzelni, Én a százforintos boltban szoktam venni széles cellukszot de z átlátszót nem a barnát . Szépen a kezemmel rásimítom és lassan húzom fel a ragasztót és hidd el szépen felszedi. Nekem egy tekercs elmegy .
2012. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez pont semmire nem jó. Vigyétek el egy kozmetikushoz és rendszeresen hordjátok oda és keféljétek.
2012. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!