Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinál a kutya egyedül?

Mit csinál a kutya egyedül?

Figyelt kérdés

Csináltam apukámnak egy power pointos kis előadást ès azzal jött nekem, hogy 5-6órát lenne egyedül itthon. És hogy mit csinálna?

Erre nem tudok válaszolni...nem kölyköt szeretnék hanem egy 2éves kan kutyust akinek 3lába van.

Mit válaszoljak erre?

El lenne annyi ideig egyedül itthon?


2012. dec. 27. 13:04
1 2
 1/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Amennyiben a kutya magára hagyása előtt alaposan ki van fárasztva sétával-tanítással-játékkal és hozzá van szoktatva a magányhoz, akkor alszik általában
2012. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miután megszokja a napi rendet aludni fog, főleg ha eleget foglalkozol vele. Nálunk pl reggel 7-8 óra felé megyek suliba, 4-5 óra felé érek haza és akkor foglalkozok a kutyákkal. Mikor itthon vagyok szünet miatt akkor is egész nap fekszenek, és 4-5 óra felé kezdenek aktívabbak lenni (mikor a játékidő következik).
2012. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%

Amennyiben kertes családi házban lenne a kutya, ahol őrizheti a házat, vizslathatja az utcafrontot mindig van látnivaló (és "ugatni való") - ott igen.


Panelba pedig állatkínzás kutyát tartani, szóval ha ott laksz, akkor felejtős a dolog.

2012. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elmennél jól kifárasztod, futkározás, lasztizás, séta, ez esetben türelmesen pihen, és várja a gazdit. Kölyökként azért ezt- azt megrág, érdemes előle elzárni a cipőket és a kábeleket, illetve fontos, hogy fokozatosan szoktasd az egyedülléthez (többször kimész a lakásból, otthagyod, és kizárólag akkor mész vissza, ha már nem nyüszít).
2012. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Alszik, vagy éppen rágcsál, ha van neki rágcsálni valója, vagy , ha még játékos, egy kis ideig elszórakoztatja magát valamelyik játékával.

Persze, ahogy előttem írták, legyen meg a mozgási lehetősége előtte bőven.

De, mindezek csak általános dolgok. Tudnod kell az óhajtott kutyáról, ő milyen természetű, idáig lakásban élt-e? Volt-e egyedül hagyva bizonyos időre?

2012. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A kutya temperamentumától függ a dolog szerintem.

Én sem vagyok ám okos a témában, mert csak most került hozzám egy kutyus. Felnőtt ő is. Ma este fogom először egyedül hagyni 1-2 órára. Webkamerával fel fogom venni az eseményeket, mert engem is érdekel a dolog. De ahogy ismerem őt, szinte biztos vagyok benne hogy csak aludni fog. :)

Amúgy szerintem az 5-6 óra nem olyan sok. Rengeteg ismerősöm van, akik az egész munkanapra (8-10 óra utazással együtt) otthon hagyják a kutyájukat, és tök kedvesek, boldogak, kiegyensúlyozottak az állatok.

2012. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Menhelyről szeretnénk és persze ha nem illik hozzánk van ott biztos egy olyan kutyus aki passzolna hozzánk, vagy gyepmesteri telep is van itt ahol találnánk onnan hoznánk.

2012. dec. 27. 13:30
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Megtudhatnám a 3-as miért lett lepontozva?
2012. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem én pontoztalak le, mert szerintem mindenkinek joga van a véleményéhez. De szerintem a "panelban kutyát tartani állatkínzás" kijelentésed miatt.
2012. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem é voltam. Csak nèha pontozok de most nem. Mindenkinek saját véleménye van és én tiszteletben tartom.
2012. dec. 27. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!