Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkére allergiás kutyáknál...

Csirkére allergiás kutyáknál minden szárnyas tiltott vagy kacsát adhatok neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 14:24
 1/9 Hovarju ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy semmilyen olyan állat húsát, tojását nem eheti, aminek tolla van.
2012. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy tudom, hogy valójában nem a csirkére allergiás a kutya, hanem azokra az antibiotikumokra, és növekedéshormonokra, amiken az ipari tartású csirkét nevelik. Tehát ELVBEN lehet, hogy a vidéki biocsirkével semmi gond nem lenne.

De szerintem allergiás kutyánál jobb tutira mennni, és megtalálni azt, ami jól bevált, és mást nem adni neki.

2012. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csirkére allergiás, akkor a csirkehúsban található fehérjére az. A pulykában, kacsában másféle fehérje van, úgyhogy ha arra nem allergiás, azt eheti.
2012. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is akumi válaszára tippeltem. Köszi!
2012. dec. 27. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Valójában nem a csirkére allergiás, hanem a növesztőszerre, amit beléjük nyomnak. A csirke vágási ideje 95 nap, ehelyett 35 napra vágják.Az igazi falusi csirkétől semmi baja nincs, amit tényleg normálisan nevelnek.

Nekem is ez a baja a kutyámnak..

Amúgy semmilyen más szárnyast sem kaphat, mert mindegyikkel ugyanez a helyzet.

2012. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert olvastam itt a gyakorin egy kérdést, hogy a lány levitte a mamájához a kutyáját, ahol szó szerint bio csirkét evett és mégis allergiás lett.
2012. dec. 27. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kutyája allergiás a csirkére, de pl. pulykát ehet, attól semmi baja. Ill. a napokban próbálta ki, amit egy másik ismerősünk ajánlott neki, hogy próbálja meg nyersen is - pontosan nem tudom mit olvasott erről, hogy mi a különbség a főzött és nyers csirke között, ezért inkább nem írok hülyeséget -, de lényeg a lényeg, hogy nyersen semmi baja nem volt tőle. Olyan helyen vette egyébként, ahol csak házi és háztáji baromfit árulnak.
2012. dec. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk a csirkére is, meg a kacsára is allergiás. A legszebb az, hogy a két allergia két különböző tünetet produkál. A csirkétől a hátán egy hatalmas részen gyulladás jön elő. A kacsától meg megy a hasa.
2012. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!