Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki a Semsey Richard...

Ismeri valaki a Semsey Richard által forgalmazott (talán ő is fejlesztette ki) port?

Figyelt kérdés
[link]

#por #delectus #Semsey Richard
2012. dec. 27. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azaz ember agyilag beteg ... a poráról meg saját magán kívül senki nem állitja hogy érne valamit is.
2012. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed? Tapasztalat? Ott van az oldalon egy csomó gazdi elégedett története, hihetetlen gyógyulások, stb.
2012. dec. 27. 15:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

... és a tv-ben a tv-shopban nem mondja el neked 30 ember hogy a semmit nem érő gumicsuklópánt megváltoztatta az életét?

Ne higgy el mint amit az orrod alá tolnak a neten ... googlizz rá .. ha olyan jó akkor más oldalon is dicsérnék, nemcsak saját site-ján.

2012. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még rá keresek a neten, most nincs időm. Én nem zárkózom el az alternatív dolgoktól, sőt engem homeopata orvos gyógyított ki hosszas betegségemből, az orvosok csak gyógyszerrel mérgeztek, amitől más betegségeim alakultak ki. Ha nincs kézzelfogható tapasztalatod, akkor kösz a véleményt, de nem kérem!
2012. dec. 27. 15:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Hmm, hát ahányféle bajra jó, én felteszem a polcra a Bioptron lámpa meg a tévémágusok mellé. A csávó magáról meg azt írja, hogy "Magyar kutyatáplálkozási reformer.", se egy szakirányú végzettség, vagy szakmai tapasztalat, se semmi, hogy miért kéne hinnünk neki. Az állatorvosokat egy az egyben leszólja, ami gusztustalan, nem lehet egy komplett szakmát elítélni, főleg nem a saját javára. Se egy összetétel, se komoly vizsgálatok, se az összetevők eredete - már csak azért se venném meg, nehogy megmérgezzem a kutyámat.

Legjobb esetben is valami ártalmatlan vitaminos cucc, amit normális táp mellé felesleges adni, de valószínűbb, hogy ízesített fűrészpor.

2012. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is homeopátiázom és inkább gyógyszermentesen kezelem a kutyáimat .. ezért is volt némi elvétett tudásom erről a joemberről mert már utána olvastam.


Első-második

2012. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív történetekről meg annyit, hogy apósom is vett nemrég valami energiaspirált több, mint húszezerért, és teljesen odavan érte, képes órákat ücsörögni azzal a kétszáz forintos fröccsöntött műanyaggal a hasán, és boldog, hogy áramlik belé az energia. Hogy honnan, meg hová, meg miért, azt nem tudja - pont, mint ez a por. Add a kutyának, mert jó, mert én azt mondtam. Ööö... Nem.
2012. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nos, amit én a szer tekintetében laikus szemmel, ámde webfejlesztő lévén el tudok mondani:


A weboldalról üvölt hogy tiszteletreméltó Semsey Richárd úr készítette önnön saját kezeivel.

Egy jól működő csodaszer hoz annyi pénzt, hogy normális weboldalon lehessen forgalmazni.

A valószínűleg igazi kommentelők között nincsen egy dicsérő sem, csak érdeklődő.

Miután a csodatörténeteket is Semsey úr gépelte be, eléggé megkérdőjelezhető a valóságtartalmuk.


Akuminak teljes mértékben igaza van.

Hogy adhat olyat az ember a kutyájának amiről azt sem tudja mi van benne?

Más a homeopátia, és más a vizezett lótrágya árusítása.

Előbbi mögött azért rejlik némi szaktudás is.

2012. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hmmm, hát nem tudom.

Viszont az sem normális, hogy minden második kutya allergiás. Én korábban Acana Lamb-el etettem 2 évig és allergiás lett a huskym. Most variálok, próbálok vegyesen etetni, főzök neki, de nagy macera.

Véletlenül találtam rá az oldalra, allergiás tünetek, etetés után kutatva ...., de egy biztos a tápok sem jók, pedig én mindig minőségi táppal etettem és mégis allergiás lett a kutyám.

2012. dec. 27. 15:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy áruházat is üzemeltet 1991 óta ... Elgondolkodtató, hogy ilyen régóta forgalmaz, és még sincsen sok info a neten.
2012. dec. 27. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!