Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden tapban van Omega 3 es...

Minden tapban van Omega 3 es 6 zsirsav? Es ha nincs, van olyan kiegeszito keszitmeny, amit lehet adni? +meg egy kerdes

Figyelt kérdés

+1: Es azon kivul, hogy a bornek es a szorzetnek jot tesznek az omega 3 es 6 zsirsavak, (csak ugy kivancsisagkepp), tenyleg javitjak a kolykok tanulokepesseget, tenyleg "okosabbak" lesznek tole? (nem tudtam mit hasznalni az "okosabbak" helyett, bar tudom, hogy ez nem jo fogalom).

Koszi a valaszokat :)



#kutya #táp #kölyök #omega 3 es 6 zsirsav
2012. dec. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

lenmagban sok az omega 3, de aprítani kell, hogy a tápanyag felszívódhasson.

azt nem tudom, hogy kutyák ehetik-e.


általában az szokott lenni, hogy nem okosabbak lesznek a tápanyagoktól, hanem a hiányuk miatt lehetnek butábbak. (legalábbis az embereknél így van, gondolom, a kutyáknál is)

2012. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okosabbak nem lesznek tőle, de nagyon sok pozitív hatásuk van. Jó az immunrendszerre, szőrre, bőrre stb. A tápokon fel van tüntetve, hogy van-e bennük. Azt tudom, hogy a Britben van, de ezen kívül még sok más tápban is. Kiegészítő készítmény a Brit Care lazacolaj, én kúraszerűen szoktam adni, a Zoofaston elég jó áron van.
2012. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso: kutya is kaphat lenmagot, koszi a valaszt :)

masodik: Huu, nagyon hasznos volt koszi =)

2012. dec. 29. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

a lenmagolaj az emberi testben sem hasznosul 1-2%nált többet,a kutyáéban meg főleg nem mivel a kutya testébe nem való növényi olaj.

omega 3at csak állati eredetből érdemes fedezni.

és nem a szőre meg a mittudommi én a lényege,hanem a szíve az agya és keringés egészsége.

az okosságát akkor javíthatná jelentősen ha magzatként kapná,vagyis ha az anyja állatot tömnék vele.

ezért kell az ember kismamáknak is rengeteg omega 3at ennie.

2015. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!