Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok és...

Srác980123 kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok és mi a véleményetek amit é irtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kis méretű kutyában gondolkodtam.

És egy Panel lakásban kellene.

Törpetacskót nézegettem.De azt kb. mennyiért lehet venni? Fajtisztát? és milyen betegségei vannak?

Előre is köszi válaszokat. :)



2012. dec. 28. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Birom az ilyen véleményeket esetleg nálad jobb a rágcsáló. Példának okáért a yorki egy nagyon okos fajta igaz önfejű de vadászni is meg lehet tanítani rágcsálókra meg elég sok mindenre meg lehet tanítani mert nagyon értelmesek meg nagyon aranyosak is.
2012. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tacskókhoz nem értek, de azt hallottam róluk, hogy nagyon nehezen taníthatóak. Lépcsőzniük nem szabad, mert tönkre megy a gerincük és lebénulnak. Én nem javasolnám...


Nekem törpeuszkárom van lakásban. 40nm + két cica. Tök jól el van, otthon is lehet hagyni gond nélkül, nagyon jól nevelhető, igazi kedves társállat. Az egyetlen tipikus uszkárbetegség a fülgyulladás, de ha szép tisztán tartod, akkor nem lesz vele gondod.


Illetve a Cavalier King Charles spánielt szokták javasolni lakásba. Állítólag ha sétáltatod akkor nagyon játékos és bohókás, de ha a lakásban van, akkor szinte csak fekszik. Nekik a szemükkel szokott gond lenni, de az megint csak elkerülhető megfelelő ápolással.


Amúgy itt egy kutyaválasztó teszt, szerintem nagyon hasznos. :)

[link]

2012. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

és innen is nézhetsz kutyákat.:)

:

[link]

2012. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Cavalier King Charles Spánielnél a pont! Lakásban tartáshoz nagyon alkalmas! Csak sajnos hazánkban nem olyan ismert, mint amilyen JÓ kutya! Ha esetleg komolyabban megtetszene a fajta, szívesen írok róla bővebben is!
2012. dec. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A wikipédiában megtalálod a választ a betegségeire. Az árát is meg tudod a neten nézni, különböző tenyésztőket megkérdezni.

Szerinte a törpetacskó jó válsztás lakásba.:)

2012. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem inkább fogadj örökbe! Evvel életet mentessz és jobb is,mint egy agyontenyésztett kutya!!
2012. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező ! A törpetaxskó kutyával jól jársz. Nekünk is az van kertesházban van de szobakutya. Nagyon hűséges okos szofogadó kutya . Én kónyból vettem a bazárból igaz törzskönyve nincs de ő a család kedvence. semmi rosszat nemcsinált soha életben és könnyen tanitható és szuka kutya azt ajánlók azt válasz a kan az annyira nemfogad szót de jóljársz a tacskó vagy törpetacskó kutyával nemfogod megbánni.
2013. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Várhegyibence ***** válasza:
hát sajnos ma egyre dráglnak a kutyik szoval egy 60 70 euro közöt is kérhetnek
2017. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!