Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem megy ki a kutya a...

Mért nem megy ki a kutya a konyhából?

Figyelt kérdés
1.5 éves labrador kutyáról ban szó. Nagyok okos meg minden, de mikor kinyitom a konyhaajtót és próbálom kizavarni leül és lefekszik a szőnyegre. Ha hozzá nyúlok, akkor pedig próbál kibújni a szorításból.:D
2012. dec. 28. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nincs előtte tekintélyed.
2012. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ott a kaja:)
2012. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De tök vicces mert tudja, hogy úgyis kifog menni, de még előtte össze-vissza fészkelődik.:D A végén persze mindig én nyerek.:)
2012. dec. 28. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért, mert tök viccesnek tartod, és érzi, hogy megteheti. Ha valóban zavarna, és felszívnád magad, akkor valószínűleg ki tudnád elsőre küldeni, de neked jó így is. Nincs ezzel semmi gond, mindenkinek van valami heppje.
2012. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én nem vagyok vele szigorú. Apám már szigorúbban bán vele és nem sokat mer vele a kutya sem szórakozni, de én nem akarok annyira fölé kerekedni, ahhoz túlságosan szeretem.:)
2012. dec. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!