Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatok a Magyar...

Mi a tapasztalatok a Magyar vizslával Agilityzés szempontjából?

Figyelt kérdés
Már 2 Magyar vizslát is edzettem Agitiliybe, és kíváncsi lennék mások tapasztalataira. Ha van képed linkelhetsz is;)

2012. dec. 29. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam többet is agilityzni, igazából szerintem jók, soha nem lesznek annyira gyorsak, mint egy border vagy egy malinois, viszont pontosak és jobban odafigyelnek a gazdira.
2012. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"viszont pontosak és jobban odafigyelnek a gazdira."

Ilyen általánosítást nem mondanék, mert ez tanítás kérdése és nem fajtajelleg...

A vizslák jók lehetnek. Van bennük kraft és menni akarás. Ha vizslád van, hajrá, próbáld ki!

Hol laktok, hova járnátok?

2012. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Én már 6hónaposan agilityztem a magyar vizslámmal és legyőzte a felnőtt bordert.Szerintem nagyon jó kutya minden szempontból
2012. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

és hol? versenyen??

meg ugyan áruld már el h mit agilityzel egy 6 hónapos kutyával aki még fejlődésben van??

2012. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok hülye ismerem a kutyákat,persze nem komoly versenyen,hanem házi versenyen amit a kutyasuli csinál magunk közt.És nem volt szlalom a gerince miatt és nem maxi akadályok voltak szintén a csontjai miatt,hanem kölyök pálya ,és azon a felnőtt kutyák is végig mentek és Bodza ideje jobb lett mint a felnőtt Border Collié
2012. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csókoltatom az edzőtöket, h 6 hónapos kutyát (aki nálunk pl csak kezdené az alapokat) 10-15 akadályos pályán futtat... Lenne egy tippem h hova jártok :o)) Ne haragudj, de az agility nem itt kezdődik...
2012. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, hogy ne itt rendezzétek ezt le. Én is csak itthon agilityzek vele, de sokat gondolkodtam rajta, hogy viszem versenyre. Én Balatonfűzfői vagyok.
2012. dec. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!