Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a sajnos nagyon hülye...

Eltűnt a sajnos nagyon hülye kutyám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vane gy 8 éve pulim. Nagyon hülye szó szerint. Szétrág mindig mindent, nem hallgat ránk. Kezelhetetlen. Sokat vittük őt sétálni a környéken de mindig elkóborolt volna póráz nélkül.

Mire hazajöttünk, eltűnt. Vagy átszökött a szomszédhoz, akik feltételezem, kiengedték őt, ő pedig elszökött, vagy nem tudom...


Mindig arra gondolok hogy fázik, és éhes...és ki vagyok borulva...

Körbejártuk a környéket..nem találtuk..



Mit tehetnék? Van esélyem?


Legalább tudnám, hogy elpusztult. Akkor nem félnék hogy rossz neki...tudnám hogy nem.


Előre is köszönöm a tippeket, tanácsokat..


14/L



2012. dec. 29. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

A gazdája a hülye, mert egyáltalán nem foglalkozott vele (vélhetően a puli okosabb, mint a gazdája).


Sajnos sokkal többet nem tudsz csinálni. Max holnap is körül járjátok a környéket.

2012. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom se chip, se biléta a nyakában...


Hülye kutya nincs, csak ostoba, végtelenül fogyatékos gazdi!

2012. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos egy nagyon hülye gazdája volt, akinek halvány gőze sincs a kutya neveléséről, meg amúgy úgy a kutyákról általánosságban, de gondolom szüleid is hasonló szinten vannak.
2012. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Vagy tudsz egy olyan helyet ahol úgy szarják ki a kutyát, hogy első szóra be lehet hívni tanítás nélkül? Akkor léci mond meg hol.
2012. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
20%

Nem igazán értek egyet az első válaszolóval. Bár tényleg valószínű, hogy nevelési problémák vannak. Nekünk is van egy "lüke" kutyánk,próbáljuk folyamatosan kölyök kora óta nevelni, de kevés sikert értünk el.

Ha tudod, hogy kezelhetetlen, több óvintézkedést kellett volna hozni. De ez most nem segít rajtad.

Én mindenképpen keresném, akkor is, ha "hülye", mert az én "hülyém"!

2012. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem velünk van a gond...apukám asztalos, a lehető legtöbb helyre már VASBÓL csinál barikádot, hogy ne tehessen kárt. Pici kora óta foglalkozunk vele, hiába. Csak rág,és üvölt. Nem ugat, üvölt. Imádom őt. Nap-mint nap veszekedés van miatta, mert már a nem létezőt is tönkretette, de apám még mindig dolgozik, hogy jó legyen. A kerítést feltépte a szomszédnál, és (jelenleg is dolgozik rajta apum, hogy ne mehessen át, addig be volt zárva) átszökött, amíg nem voltunk itthon.


Hülye, de igen, az én hülyém. És kerestem mindenhol. Nem találtam...


Szóval..

2012. dec. 29. 18:50
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig nem a kutya hülye. Azon meg nem kell csodálkozni ha évente 1 szer elviszed sétálni, akkor szétrág mindent. Ez azért van mert unatkozik mint a ... . Egyszerűen nem neveltétek meg, de ez nem is a te feladatod lett volna, ha most tényleg 14 éves vagy. De ettől függetlenül nem kell nyugtatni magatokat, hogy a kutya hülye.
2012. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Szüleimnek a mostani kutya előtt 4 kutyájuk volt. 2 díjnyertes újfundlandi, egy német juhász, és egy dobermann.


Nyáron hetente vittem őt sétálni. Kertes házunk van, a kertben szaladgál mindig, sokat játszom vele. Amikor elmegyünk itthonról, felzárjuk őt a helyére. ( egy 12 fokos lépcsőn kell felmenni a bejárathoz, és ott az ajtó előtti rész, kutyaházzal és a lábosaival, a lépcső, és a lépcső alatt még egy méterszer méteres kis placc. Szóval ott sem bezárva, csak nem tud futkosni. Azért rág mert ki akar menni.

2012. dec. 29. 18:58
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
nem a kutya a hülye, hanem ti. a kutyátok nincsen megtanítva semmi, nincsen lemozgatva, persze, hogy kilométerhiányban szenved.
2012. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Most az, hogy hány neveletlen kutyájuk volt előtte mit számít? Az, hogy pedig kertben van szarnak a pofon. A mi kutyánk is egy nagy kertben van, mégis egész nap csak az ajtó előtt fekszik, mivel minden nap agyilag és testileg is teljesen le van fárasztva.
2012. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!