Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kis kutya amikor a...

Beteg a kis kutya amikor a fogát hányja?

Figyelt kérdés
Betegek a kis kutyák amikor a fogukat hányják? Tapasztalt már valaki ilyesmit hogy a kis kutya habosat hányt nem evett fog hányás közben,beteg volt kedvtelen stb..?
2012. dec. 30. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A fogát hányja? Az meg milyen?


Kiskutyáknak gyengécske lehet még az emésztésük, idő mire megerősödnek - ez a jobbik eset, mert ezt kinövi. A tápot vízbe áztatva add neki, vagy húslevest, neki is jót tesz pont mint az embernek.

A rosszabbik eset, ha levert, kedvetlen és hányik, az betegségre utal... Megkapott rendesen minden oltást a korának megfelelően? Féreghajtót adtatok-e neki? Én fognám és vinném az állatklinikára, ők vasárnap is nyitva vannak, fiatal kutyánál ez nem játék, mert gyorsan kiszáradnak, és ahogy mondtam, ez (már nem tudom melyik) betegségre utal!

2012. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bár "foghányást" még én sem láttam, ha holnap hasmenésük lesz (vagy van), az bizony parvo vírus lesz.

Már ha nincsen oltva, és gondolom hogy nincs.


Ilyenkor azonnal állatorvoshoz kell vinni, mert ez halálos betegség.

2012. dec. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocsi hamenése lesz.

Így egyes számban :)


És tényleg nem vicc, ahogy elnézem a felettem válaszoló is ugyanerre gondolhatott, a parvo-ban tud kiszáradni a kiskutya.

Ha nem kezelik, 2-3 napon belül elpusztul.

2012. dec. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fogat hányt az a kiskutya??? nem lehet, hogy férget? Sulyoz fertőzöttség esetén ez sajnos előfordul.
2012. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fogát héányja - azaz leváltja a tejfogat felnőttre? Kicsit kedvetlenebbek lehetnek, de betegnek nem kell lennie. Ha beteg, hány akkor az biztos nem a fogváltástól van, hanem egyéb gondtól.
2012. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4hónaposan kapott oltást meg féreghajtót is ..nem megy a hasa!Ma ki hívtam hozzá az állatorvost adott neki két injekciót a lábába,azt mondta bélgyulladása van valamit meg ehetett..kamillateával kell itatnom 3napig meg nem adhatok neki enni semmit csak 3nap után akkor is húslevest meg tört krumplit,rizsát :/ Hát ez nehéz lesz,nem tudom hogy fogom meg etetni vele a tört krumplit meg rizsát!!!:/ Mind1 az a lényeg hogy jobban legyen és én ezért meg teszek mindent mert több szeretet ad ez a kis csöppség mint némelyik ember!!!:)
2012. dec. 30. 23:35
 7/12 anonim ***** válasza:
3 napig? Üvölteni fog az éhségtől 1 nap után
2012. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 nap után a vas szöget is megeszi éhségében, nem lehet hogy félre értetted és 3 napig kell diétáztatni rizsel és krumplival? Egyébként ha a húslevesbe főződ ki a rizst vagy a krumplit szerintem simán meg fogja enni.
2012. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4 hónapos kiskutyát biztos nem szabad éheztetni 3 napig!

Diétáztatni egészen szétfőtt, nyákos risszel azt igen.

2012. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre azt mondta 3napig csak kamillateát adjak neki még mondtam is neki hogy már 2napja igy se eszik összefog csuklani,még mondta is hogy hát összefog de az nem baj!Na mind1 én nem birtam itatni vele már másnap evett ki volt éhezve betegségében 3napig nem evett!!De Hála Istennek már jól van olyan rossz mint az ördög :) Jót tett neki az injekció,már aznap este is jobban volt!:) Köszönöm a válaszokat! Boldog Új Évet
2013. jan. 2. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!