Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolják, hogy jobb...

Miért gondolják, hogy jobb lesz ha chipet rakatnak a kutyába?

Figyelt kérdés
Én már elvittem de nem értem,hogy mért lenne jobb...Ha eltűnik akkor végül is jó de most hány millióan dobják majd ki szerencsétlen állatkáikat(ilyenek nem is kéne kutya aki nem tudja 1x fizetni)csak mert fizetni kell...Tele lesznek majd a menhelyek..Szerintetek hasznos ez hogy kötelezővé tették?
2012. dec. 30. 18:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
18%
Nem azért tették kötelezővé mert hasznos, hanem mert jó pénz jön belőle...
2012. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%

Uncsiiiiiiiiiiiii

Igen, sokan ki fogják dobni

Igen, az ilyenek ne tartsanak kutyát

Igen, hasznos, mert egy (kutya) generáció múlva már nem lehet csak úgy büntetlenül kidobálni őket, mint most.

2012. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
18%
elsővel teljesen egyetértek mondjuk én nem bírom kifizetni ha éhen döglökse kíváncsi vagyok mennyire büntetnekmeg(azt sem tudom kifizetni)mert nincs miből
2012. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%
15re büntetnek és beseoltják. és kitudjaméég..
2012. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
0%
harmadik vagyok ez szerintem hasznos de ne legyen kötelező és kedves kérdező igen nem bírom kifizetni na és akkor már ne is lehessen kutyám ? ne haragudj de én az ilyeneknek nem adnék semmit mint amilyen tevagy lenézed a szegényeket és ha nincs elég pénze akkor ne illesse meg az ami másokat ..
2012. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
90%

3. azért neted van, tényleg unalmasak vagytok, akik a pénzzel jöttök.

Mindenkinek arra van pénze, amikor akar.

2012. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
22%

Semmi értelme.Egyszerű lehúzás. .."ha elszökik a kutya"mondják ugye. Egy zárt udvarból nem szökik el kutya.A gazdi felelőssége,hogy ne szökjön el.Aki ezt nem tudja biztosítani na annak nem való kutya.Ya,egyébként a kb 1,5m

hazai ebállomány fele sincs még chippeltetve.

2012. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Én azt mondom hogyha nincs pénzed még magad eltartani se akkor mért pont egy kutya kell?Drága dolog kutyát tartani...És ha elütik akkor miből fizeted az orvost? Nézzed ahogy szenved? És nem nézzem le a szegényeket...
2012. dec. 30. 18:53
 9/46 anonim ***** válasza:
10%
héj semmit sem tudsz az életemről netre van pénz így van ez a munkámhoz nélkülözhetetlen
2012. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pont ti miattatok van, hogy legközelebb ne tartsatok kutyát, mert egy állatot nem elég simogatni és etetni, orvosi ellátás és egyéb dolgok is kellenek. A ti önzőségetek miatt van!
2012. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!