Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kutyám egész nap...

Segítség! A kutyám egész nap hányt. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Francia bulldog kutyám egész nap nem eszik semmit és nagyoin sokat hányt (sárgát). Szerintem fáj is a hasa, mert nem tud lefeküdni se. Egész nap csak áll és liheg meg persze hány. Nagyon rossz nézni, ugy hogy nmtudok vele mit tenni. Hogyan segíthetnék rajta? Szügséges állatorvoshoz vinnem, vagy csak elrontotta a gyomrát? VALAKI SEGÍTSEN! ELŐre iis köszönöm!

2012. dec. 30. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Állatorvos!! Honnan tudhatnánk, hogy mi baja?
2012. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
gondoltam, van itt valaki, akivel már megesett ugyanez, és tudna nekem segíteni, hogy súlyos e a dolog vagy csak mint az embereknél, egy kis hasfájás.
2012. dec. 30. 19:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedhetett össze séta közben valami mérgezett dolgot?

Ha kiszárad a hányás miatt, összeomlik a keringése. Ez akár halálhoz is vezethet. Vizet mindenképpen tarts a közelében! Szerintem is csak orvos mondhatja meg a valót.

2012. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis hasfájással nem hány egész nap, és le tud feküdni egy állat.

Próbáld megitatni, és rögtön vidd állatorvoshoz.

2012. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal de AZONNAL állatorvos..ha másnem kiszárad ember!!!!!!!!!
2012. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
inni iszik. Az a baj, hogy nem tudom elvinni moist rögtön szegényt. :(
2012. dec. 30. 19:30
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Vagy összeszeded magad és elviszed ügyeletre, különben reggelre el is pusztulhat, a szenvedésről nem is beszélve.
2012. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevinni nem tudod akkor hívj ki egy állatorvost.
2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk a macskánk volt piszok rossz állapotban, senki nem hitte, hogy megéri a másnapot, ráadásul véletlenül akadtunk rá az eltűnése után két nappal egy dobozban. Tehát 2 napig ott fekhetett szerencsétlen magányosan.Nem reagált a hívásra sem. Aztán bent a lakásban fektettük, próbáltuk tejjel, vízzel kínálni, és csodák-csodája erőre kapott. Szerintem mérget szedett össze. De a macska szívósabb szerintem, mint a kutya.A kutya nem eszik annyit, hogy gyomorrontásig zabálja magát.Valami romlottat ehetett, vagy preparált valamit. Nyíregyházán gyilkolássza most éppen az ebeket, már sok ki is múlt, kínok között.Ha nem tudod orvoshoz vinni, nem tudod lehívatni az ügyeletest, nem tudsz konzultálni telefonon állatorvossal, akkor legalább szeretgesd egy simogatással, jó szóval, és bízz abban, hogy nagy az élni akarása!
2012. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem viszed el dokihoz szerencsétlent, akkor addig kezd el ásni a sírját, addig is csinálsz valami hasznosat.
2012. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!